کد خبر 1029652
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
غلامرضا محمدی

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: نگاه جدی ما در ماه‌های یپش رو باید به کسب سهمیه‌ها باشد.

به گزارش مشرق، غلامرضا محمدی در حاشیه پیکارهای کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از قبل این پیش‌بینی را می‌کردم که با توجه به عدم حضور کشورهای خارجی، جام تختی بیشتر جنبه داخلی داشته باشد و به همین دلیل سعی کردیم به اکثر کسانی که در رقابت‌های مختلف بودند، مجوز بدهیم.

وی افزود: سطح مسابقات به خصوص مبارزات حریفان ایرانی بسیار بالا بود و به غیر از چند نفری که معاف بودند و کشتی نگرفتند، فکر می‌کنم که سطح رقابت‌ها خوب بود و امیدوارم برای تیم ملی کشورمان موثر باشد.

بیشتر بخوانید:

یزدانی و کریمی دغدغه سرمربی تیم ملی کشتی

دارنده چهار مدال پیکارهای قهرمانی جهان درمورد حضور تعداد زیادی از جوانان جویای نام در جام تختی تصریح کرد: به شخصه نگاه خاصی به جوانان دارم و اگر قرار است کشتی ما یک المپیک بعد و حتی 2 المپیک، مسیر همواری داشته باشد و به پایداری و ثبات برسیم و آینده را بدست آوریم، ناچاریم که به جوانان میدان بدهیم. 

وی در پاسخ به این سووال که آیا جام تختی در مجموع انتظارات شما را برآورده کرد؟ گفت: با توجه به شرایطی که اکنون بر کشور ما حاکم است و اتفاقاتی که افتاده و اکثر کشورهایی که سهمیه نگرفته اند به دنبال سهمیه هستند و همچنین برگزاری جام تختی در دی ماه، پش‌بینی می‌کردم که جام تختی بیشتر جنبه داخلی باشد و اکنون این اتفاق افتاده و این همه ما صحبت از انتخابی تیم ملی می‌کنیم، این هم یک انتخابی تیم ملی. یعنی یک مرحله جدی انتخابی تیم ملی در کنار مسابقاتی که از گذشته داشتیم و هم آینده پیش رو داریم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص غیبت مدعیان در جام تختی نیز یادآور شد: در مورد غایبیان هم قبلا صحبت کردیم.

محمدی همچنین درباره مصدومیت حسن یزدانی و علیرضا کریمی نیز گفت: یزدانی شرایط خوبی دارد و روز به روز بهتر می‌شود؛ عصا را کنار گذاشته و ان شالله همانطور که پیش‌بینی می‌شد از نیمه دوم بهمن ماه تمرینات خود را آغاز خواهد کرد و البته عجله‌ای هم برای آمدن روی تشک کشتی نداریم. شرایط علیرضا کریمی و کامران قاسمپور نیز به همین گونه است.

وی در خصوص حواشی اخیر پیرامون کشتی نیز گفت: همه باید به خاطر کشتی کمک کنیم چرا که از همه چیز مهمتر و بزرگتر است و هیچ چیزی بهتر از آرامش و تمرکز نیست. با توجه به اینکه ما 4 سهمیه را نگرفته‌ایم باید هم قهرمانی آسیا را ببینیم و هم نگاه جدی ما به کسب سهمیه باشد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس