کد خبر 1026798
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
وزیر کشور

وزیر کشور: سردار سلیمانی انسانی چند وجهی در حوزه سیاست بود، قدرت تحلیل سیاسی بسیار بالایی داشت، در حوزه دیپلماسی مذاکره کننده خوبی بود و قدرت اقناع سازی بالایی داشت.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ وزیر کشور عصر امروز، در منزل سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافت.

بیشتر بخوانید:

ناطق‌نوری: آمریکا مدتها برای ترور سپهبد سلیمانی نقشه کشیده بود

حزب دولتی آلمان: ترور سردار سلیمانی به ضرر آمریکا تمام می‌شود

عبدالرضا رحمانی فضلی پس از حضور در منزل شهید سلیمانی گفت: سردار سلیمانی مرد بسیار بزرگی هم از حیث اخلاق و شجاعت و هم از حیث اعتقادات، تبحر و تخصص در کار بود.

وی گفت: این روزها بیشتر بعد توان نظامی او مطرح می‌شود، اما ایشان انسانی چند وجهی از جمله در حوزه سیاست بود و قدرت تحلیل سیاسی بسیار بالایی داشت و در حوزه دیپلماسی مذاکره کننده خوبی بود و قدرت اقناع سازی بالایی داشت و در امور نظامی هم راهبردشناس و راهبردساز بود.

وزیر کشور افزود: کشور گوهر گران بهایی را از دست داد، البته خود او مشتاق شهادت بود، اما کشور و مردم ما به او محتاج بودند.

رحمانی فضلی گفت: سه هفته پیش در حاشیه آخرین جلسه شورای امنیت ملی از او خواستم که مراقب خود باشد و به او گفتم کشور در این شرایط بیش از گذشته به شما نیاز دارد که او خندید و گفت: من که مشتاق و منتظرم و من هم به او گفتم ما هم به شما محتاجیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس