کاظم اولیایی

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال نسبت به برخورد استراماچونی با این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش مشرق، سید محمدکاظم اولیایی اظهار داشت: ما نوع برخوردمان با یک مربی خارجی بد بود، برخورد استراماچونی هم  نسبت به ما بسیار بدتر بود و شایسته باشگاه بسیار بزرگ استقلال نبود. آینده نگری به ما حکم می کند که از مربیان داخلی خودمان حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه باید به داشته های خود افتخار کنیم تصریح کرد: در جلسه ای که با معاون محترم وزیر داشتم اسامی را برای او ذکر کردم مثل سهراب بختیاری زاده، محمود فکردی، مهدی پاشازاده، پیروز قربانی. اسامی بزرگی داریم حتی این اواخر امیرحسین صادقی و این عزیزان هر کدام می توانند برای ما سرمربیان و یکی از سردمداران خوب برای باشگاه باشند. سرمایه گذاری روی سرمایه های ما  بهتر جواب خواهد داد، آنها ایرانی هستند و باعث افتخار باشگاه ما شدند، در گذشته باشگاه ما را سربلند کردند و قطعا در امر سرمربیگری هم باید این اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

استقلال قهرمان نشود استرا را مقصر می‌دانند

اولیایی ادامه داد: روزی که آقای قلعه نویی را به برق تهران آوردم و روزی که علی منصوریان را دعوت کردم، خیلی از مدیران برق تهران به من ایراد می گرفتند چرا که شروع کار این مربیان با من بود اما جورشان را کشیدیم و الان یکی از افتخارات ما در کشور در امر مربیگری هستند. 

وی ادامه داد: نیروهای بسیار بارزشی هستند اما ما تکیه جمعی باید روی آنها کنیم، متاسفانه بعضی از این عزیزانی که به میدان می آیند یک مقداری هوا برشان می دارد و فکر می کنند یک نفری می توانند اما ورزش یک کار جمعی است همانطور که در زمین بازیکنان باید هارمونی داشته باشند یک کار تیمی را انجام دهند در امر مربیگری هم باید حتما یک کار تیمی انجام دهند.

منبع: سایت وزارت ورزش و جوانان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس