کد خبر 1025067
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
فدراسیون فوتبال

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:ما روز گذشته که نزد وزیر بودیم و ایشان هم تاکید کردند که طبق اساسنامه پیش برویم و هر چه اساسنامه گفته باید عمل شود.

به گزارش مشرق، فریدون اصفهانیان در خصوص جدایی مهدی تاج از فدراسیون فوتبال اظهار داشت: طبق  بند دوم ماده 38 اساسنامه فدراسیون، اگر رئیس فدراسیون فوت شود یا به طور موقت و یا دائم از کارش سر بزند نایب‌رئیس اول جانشین او خواهد بود، در صورت غیبت نایب رئیس اول نایب رئیس دوم یعنی بهاروند به جای آقای تاج فعالیت می‌کنند.

وی  در خصوص اینکه کفاشیان روز گذشته عنوان کرد حاضر است به فدراسیون برگردد، تصریح کرد: کفاشیان در مصاحبه اش عنوان کرده اگر بخواهند حاضرم برگردم و یا استعفا بدهم ولی خود آقای کفاشیان می‌دانند که در این مدت در فدراسیون نبودند. همین الان هم اسم وی در AFC به عنوان نایب رئیس وجود دارد ولی چون او در این مدت نبود روز گذشته بهاروند انتخاب شد.

اصفهانیان با اشاره به مشکلات مهدی تاج و بیماری وی و اینکه گفته می‌شود وی به خاطر قرارداد ویلموتس از سمت خود استعفا کرده است، ادامه داد: تاج مریض است و دیدید که روی تخت بیمارستان بود و پزشکان هم ادامه کار را برای وی و سلامتی‌اش مضر در نظر گرفتند.بحث دیگری در این زمینه نیست.

بیشتر بخوانید:

بعید است به این زودی انتخابات فوتبال برگزار شود

وی که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می‌کرد در خصوص اینکه روز گذشته خبری مبنی بر اینکه انتخابات زودتر از موعد برگزار می‌شود منتشر شد، عنوان کرد: ما روز گذشته که نزد وزیر بودیم و ایشان هم تاکید کردند که طبق اساسنامه پیش برویم و هر چه اساسنامه گفته باید عمل شود. من نمی‌دانم این شایعه از کجا در آمده و اخبار در کجا منتشر شده ولی انتخابات در تاریخ 19 اردیبهشت برگزار می‌شود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: اگر نگوییم انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده ولی وقت آن رسیده هر چه سریعتر انتخاب شود. هم تیم ملی بزرگسال و تیم امید باید تدارکات خوبی داشته باشند. ما هم این روزها در تهران مانده‌ایم و به شهرستان نرفته ایم که هر چه سریعتر این انتخاب صورت بگیرد.

اصفهانیان در خصوص شایعه انتخاب برانکو یا گل‌محمدی  به عنوان سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: ما هم گزینه داخلی داریم و هم گزینه خارجی داریم. باید هر چه سریعتر این انتخاب صورت بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس