کد خبر 1023978
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
بنا و اخلاقی

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت که هیچ کشتی‌گیری نباید خود را از پیش ملی‌پوش بداند و همه افراد از شانس برابری برخوردار هستند.

به گزارش مشرق، حبیب اخلاقی در خصوص عدم اعزام تیم منتخب کشتی فرنگی به مسابقات سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی اظهار داشت: نظر محمد بنا بر عدم اعزام تیم بود، دلیلش هم این است که تیمی به ایتالیا اعزام نشود تا انگیزه‌ها حفظ شود. او تاکید داشت که اگر تیم به این رقابت‌ها بفرستیم شاید برخی تصور کنند شانس نفرات اعزامی به مسابقات رنکینگ، برای ملی پوش شدن بیشتر از بقیه است و این انگیزه‌ها را از بین می‌برد.

بیشتر بخوانید:

اعزام تیم ملی کشتی فرنگی به ایتالیا منتفی شد

وی تاکید کرد: بنا معتقد است که هیچ کشتی‌گیری از اکنون انتخاب نشده و مثلا اگر علیرضا نجاتی به ایتالیا می‌رفت، بقیه 60 کیلوگرمی‌ها شاید اینطور فکر می‌کردند که شانس او برای رسیدن به دوبنده تیم ملی بیشتر از بقیه است.

اخلاقی با تاکید بر اهمیت جام تختی در شناخت تیم، تصریح کرد: غیر از 4 کشتی‌گیری که مدال آوران مسابقات جهانی نورسلطان هستند و امیرقاسمی منجزی که سهمیه المپیک را به دست آورده، سایر نفرات باید در جام تختی کشتی بگیرند و همه از شانسی برابر برخوردارند. همه باید در این رقابت‌ها کشتی بگیرند و تلاش کنند.

مربی تیم ملی در مورد اینکه آیا شرکت در مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی برای کادرفنی تیم ملی اهمیتی ندارد؟ گفت: نه اینطور نیست. ما بعد از جام تختی، مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات رنکینگ لهستان را داریم که در آنها شرکت خواهیم کرد. یعنی دو میدان دیگر در همین راستا داریم، اما بیشتر از رنکینگ، برای مان حفظ انگیزه‌ اهمیت دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس