کد خبر 102369
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۸

مسئول روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان گفت: گنجاندن نامزدهای جبهه متحداصولگرایان در فهرست موسوم به توحید و عدالت بدون مجوز و برای رد گم کردن و سوءاستفاده است.

به گزارش مشرق، مجتبی توانگر مسئول روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان درگفت‌وگو با فارس افزود: متاسفانه برخی گروه‌های وابسته به باند انحرافی برخی چهره‌های رای آور را در بین نامزدهای مورد نظر خود گنجانده‌اند تا بارد گم کردن بتوانند از آب گل آلود، ماهی مقصود خود را بگیرند.

وی افزود: جبهه متحد اصولگرایان از ابتدای شکل‌گیری تا نهایی شدن لیست، به طور روشن و شفاف اعلام کرد که طرفداران جریان فتنه، انحراف و فساد در فهرست جبهه متحد اصولگرایان جایی ندارند.

وی اضافه کرد: مکرر اعلام کرده‌ایم باند فاسد و‌ قدرت‌طلب انحراف همواره سعی کرده تا از ظرفیت نیروهای انقلاب برای خود سوءاستفاده کند. این باند سیاسی- اقتصادی که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون نظام، در پی تثبیت و گسترش قدرت خود است و در این مسیر هیچ پایبندی به اصول و ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی و مکتب امام راحل (ره) و ولایت فقیه ندارد و هدفش کسب قدرت و تثبیت حاکمیّت مطلق قدرت در باند خود است که ازمصادیق بارز انحراف در شرایط کنونی است.

توانگر خاطرنشان کرد: البته آگاهی، هوشیاری و بصیرت مردم به گونه‌ای است که هر فهرستی که منتسب به جریان فتنه و انحراف باشد مورد طرد و عدم اقبال عمومی قرار خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس