مشرق نیوز | mashreghnews.ir

بر اساس شواهد و ظواهر امر، هرگاه غرب به رهبری آمریکا و انگلیس و بواسطه اقدامات امنیتی آلمان به دنبال فتنه در ایران اقدام می‌کند، اصلاحات به خصوص رهبران این جریان اعم از رهبران بالقوه و بالفعل اصلاحات مخاطبین آنها قرار می‌گیرند و بازیچه دستگاه‌های امنیتی قرار می‌گیرند.
جریان اصلاحات با ضبط واژه اصلاح‌طلبی دست به ساختار‌شکنی‌های مختلفی در ساختار سیاسی کشور زده است؛ اما اعضای این جریان همچون موسوی‌لاری امروز مدعی این موضوع هستند که افعال سیاسی آنان در جهت رشد و پیشرفت کشور انجام شده است.
تاکتیک غوغاسالاران برای انتخابات؛
مساله مبهم پول‌های کثیف از سوی اصلاح‌طلبان مستمسکی برای التهاب‌آفرینی در فضای سیاسی کشور شده است و بیم آن می‌ورد با عدم بررسی و شفاف‌سازی به موقع آن، این مساله فضای سیاسی کشور و انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را دچار آسیب کند.
بهانه‌سازی آمریکا برای عقیم‌سازی نظامی ایران
پروژه بعدی ضدایرانی غرب؛
آمریکا و کشورهای غربی در جهت محدود سازی ایران پروژه دیگری را به موازات برنامه هسته‌ای ایران در دست اجرا دارند و آن نیز عقیم سازی نظامی ایران است.
همکاری اطلاعاتی و عملیاتی ایران و افغانستان در مقابل تروریسم مرزی و قاچاق مواد مخدر
روحانی در نشست‌خبری مشترک با اشرف غنی خبر داد:
رئیس‌جمهور گفت: در مذاکراتی که داشتیم قرار شد ایران و افغانستان همکاری اطلاعاتی و عملیاتی در برابر تروریسم مرزی و قاچاق مواد مخدر داشته باشند.
نگرانی از جولان 'پایداری' در شیراز و مشهد/ تیز شدن دندان اصلاحات برای شورای شهر/
تحلیلی بر روزنامه‌های اصلاح‌طلب؛
روزنامه اصلاح‌طلب شرق معتقد است باقری لنکرانی و جلیلی دو بازوی مهم احمدی‌نژاد در شیراز و مشهد بوده و در حال برنامه‌ریزی و شبکه سازی برای انتخابات آتی هستند.
عربستان در ماه رجب به جنگ‌افروزی در یمن پایان دهد/ آمریکا به دنبال برهم زدن میز مذاکره است
لاریجانی در جلسه علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی به مذاکره کنندگان ایرانی توصیه کرد: با توجه بیشتر صحنه مذاکرات را مدیریت کنند و برای حالت مختلف سناریوهای جایگزین را مبنا قرار دهند.
عکسی‌ که خیلی‌ها از آن خاطره دارند/ رشت چگونه از رئیس‌جمهور استقبال کرد؟
سیاست به روایت تصویر؛
هفته گذشته هفته شلوغی از نظر برگزاری نشست‌های خبری و تجمعات مردمی بود. رئیس جمهور هم سری به گیلان و رشت زد و حال و هوای شهرهای شمالی کشور را تغییر داد.
حمله به یمن برای کسی افتخار نمی‌آفریند/ همه از ارتش ایران بیاموزند و به دنبال فتنه در منطقه نباشند
روحانی در مراسم روز ارتش:
روحانی خطاب به متجاوزین منطقه گفت: چرا از این فرصتی که نیروهای مسلح ایران به وجود آورده‌اند، استفاده نمی‌کنید؟ چرا دست دوستی و آشتی دراز نمی‌کنید؟ بمباران یمن به چه معناست؟
زاکانی: اظهارات وزیر کشور زشت و دور از انتظار است/ پورمحمدی: باید با پولی که قصد برهم زدن انتخابات را دارد برخورد شود
گفتگو با موضوع پول‌های کثیف؛
شب گذشته برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه ۲ سیما با موضوع "ورود پول‌های کثیف در انتخابات" با حضور وزیر دادگستری و زاکانی برگزار شد.
سقوط نظام عربستان نزدیک است/آمریکا نیم‌میلیمتر تخلف کند آرزوی توافق با ایران را به گور می‌برد/عاملان فرودگاه جده هرچه سریع‌تر مجازات شوند
آیت‌الله موحدی کرمانی؛
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مجازات هر چه زودتر عاملان حادثه فجیع فرودگاه جده و اعلام آن به دنیا ضروری است.
انصارالله موشک‌های دوربرد در اختیار دارد/ ارتش عربستان تجربه جنگ ندارد/ حمله زمینی به عربستان مشروط به تدابیر تاکتیکی است
سردار سلامی؛
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: ارتش عربستان تجربه جنگ ندارد و از ساختارهای محدود برخوردار است اما انصارالله دارای توان موشکی و توان زرهی و از آتش توپخانه برخوردار است.
شناسایی یک چهارم اموال زنجانی/ مه آفرید فسادش را در سطوح پایین انجام داد
پورمحمدی:
وزیر دادگستری درباره عدم مسئولیتش در پاسخگویی درباره عملکرد قوه قضاییه به مجلس، میزان کشف اموال بابک زنجانی، شگرد مه آفرید برای نگه داشتن فسادش در سطوح پایین مدیریتی، عملکرد دولت برای شفاف سازی فضای کسب و کار و سرنوشت برخی لوایح قضایی توضیحاتی ارائه کرد.
درخواست آرمان برای
تحلیلی بر روزنامه‌های اصلاح‌طلب؛
مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره) با فرار رو به جلو و بدون پاسخگویی درباره تحریف سخنان امام توسط هاشمی رفسنجانی، اینبار ترجیح دادند به بخش‌های خبری صدا و سیما اعتراض کنند.
مناطق آزاد تجاری باید به مراکز مهم صادرات کشور تبدیل شوند/ سال ۹۴ سال رونق اقتصادی است
رییس جمهور:
رییس جمهور با اشاره به جایگاه و نقش مناطق آزاد تجاری در رونق اقتصادی گفت: مناطق آزاد تجاری باید به مراکز مهم صادرات کشور تبدیل شوند.
منش علمی از آیت‌الله سید هاشم نجف‌آبادی متعبّدی مراقب و اهل تضرع پدید آورده بود
پیام رهبر معظم انقلاب به همایش بزرگداشت آیت‌الله نجف‌آبادی؛
رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش بزرگداشت مرحوم آیت الله حاج سید هاشم نجف‌آبادی تأکید کردند: منش علمی، نفوذ گفتار و استفاضه‌ از محضر علمای بزرگ از او متعبّدی مراقب و اهل تضرع و خشوع پدید آورده بود.
اگر فشارها بر قوه قضائیه ادامه یابد به مردم پشت‌صحنه‌ها را می‌گوییم
آملی لاریجانی:
رییس قوه‌قضاییه با بیان اینکه هجمه‌ها علیه دستگاه قضایی به صورت پیوسته وجود داشته گفت: صلاح نمی بینم که در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت بگویم که چه چیزهایی در پشت صحنه این فشارهاست اما به هر حال صبر قوه قضاییه هم حدی دارد.
خاطراتم را سابق هم گفته بودم/ عربستان در باتلاقی افتاده که دست و پا می‌زند
هاشمی رفسنجانی:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به اتفاقات کشور یمن اشاره کرد و گفت: بهترین راه برای حل مناقشات مذاکرات سیاسی است و هر روزی که این مذاکرات به عقب بیفتد گناهش متوجه کسانی است که کارشکنی می‌کنند.
لاریجانی: آمریکا با دغلکاری به دنبال فشار بر مذاکرات هسته ای است
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه مجاهدت و ایستادگی مردم ایران گفت: آمریکایی ها با دغلکاری خود به دنبال انتقال فشار به مذاکرات هسته ای هستند.
طرف ما۱+۵ است نه سنای آمریکا/مردم به توافق عزتمندانه آری می‌گویند
روحانی در جمع مردم گیلان:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه طرف ما ۱+۵ است نه سنای آمریکا، خطاب به غربی‌ها، گفت: در این توافق اگر پایان تحریم‌ها نباشد، توافقی نخواهد بود.
مفاد
مبتنی بر سخنان تیم مذاکره‌کننده؛
پس از کش و قوس‌های فراوان و اظهارنظرهای متنوع درباره انتشار یا عدم انتشار سند ایران درباره تفسیر بیانیه سوئیس و باتوجه به اظهارات صالحی مبنی بر اینکه سخنان من، ظریف و عراقچی فکت شیت است، می ‌توان به "متن احتمالی" فکت شیت ایرانی رسید.
مذاکره کنندگان پای حقوق ملت ایستاده‌اند/ اختلافی میان دولت و سایرقوا در تحقق برنامه‌های کلان وجود ندارد
روحانی در شورای‌عالی انقلاب فرهنگی:
رئیس جمهور، ایستادگی بر حقوق و منافع ملی را اصل ثابت در مذاکرات هسته‌ای عنوان و یادآور شد: تیم مذاکراه کننده تحت هدایت‌های مقام معظم رهبری و در چارچوب خطوط اصلی مقتدرانه این راه را ادامه خواهند داد.
آخرین عناوین