فرشاد احمدزاده

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره درخواست تجدیدنظر خواهی تیم‌ها و بازیکنان صادر کرد.

به گزارش مشرق، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، آرای جدید خود را به این شرح صادر کرد:

* با توجه به درخواست استیناف سحر رمضانی، بازیکن تیم سپاهان اصفهان، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره با اصلاح حکم محرومیت از شش ماه به شش جلسه، عینا تایید می‌گردد. این رای قطعی است.

وی به دلیل توهین، فحاشی و ضرب و جرح بازیکن تیم مقابل و یکی از تماشاگران از سوی کمیته انضباطی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و به مدت ۶ ماه از همراهی تیم خود محروم شد.

* با توجه به درخواست استیناف فرشاد احمدزاده، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می‌گردد. این رای قطعی است.

احمدزاده با حکم کمیته انضباطی به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود به خاطر توهین به داور محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس تهران به طرفیت از مهدی زارع نسبت به رای شماره ۶۷۶ مورخ ۲۷ آبانماه ۹۸ ، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عینا تایید می‌گردد. این رای قطعی است.

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل پرتاب بطری آب از سوی تماشاگرانش که باعث شد یک دستگاه لب تاپ آسیب ببیند، به پرداخت ۱۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی در حق زارع محکوم کرد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* پس از درخواست استیناف باشگاه تراکتور تبریز به دلیل رای کمیته انضباطی مبنی بر پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی ناشی از تخلف تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری، انداختن لیزر به چشم دروازبان در مسابقه تیم های تراکتور سازی تبریز و پارس جنوبی جم، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عینا تایید می‌گردد. این رای قطعی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس