کد خبر 1022472
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
جسد نمایه

پیرمردی که بر اثر اصابت ضربه‌های کارد در خانه‌اش مجروح شده بود پس از یک هفته تسلیم مرگ شد.

به گزارش مشرق، شامگاه ۲۳ آذر مأموران کلانتری ۱۱ هفت چنار از طریق یکی از بیمارستان‌های پایتخت در جریان مجروح شدن پیرمردی قرار گرفتند. با اعلام این خبر مأموران راهی بیمارستان شدند و مرد جوانی که این پیرمرد را به بیمارستان منتقل کرده بود در تحقیقات گفت: مقابل خانه‌مان ایستاده بودم که ناگهان مرد ۸۲ ساله همسایه را دیدم.

بیشتر بخوانید:

دستگیری مهندس قلابی در کمد دیواری!

او بشدت زخمی شده بود و خونریزی زیادی داشت. با سر و صدای من، سایر همسایه‌ها هم با خبر شدند و دختر این پیرمرد که چند خانه آن طرف‌تر زندگی می‌کرد نیز از ماجرا با خبر شد. به کمک دختر پیرمرد او را به بیمارستان منتقل کردیم. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که این پیرمرد دوبار ازدواج کرده و هر دو همسرش فوت کرده بودند. وی مدتی قبل با زن دیگری ازدواج کرد که یک پسر جوان داشت و با آن‌ها زندگی می‌کرد. این در حالی بود که در بازرسی از خانه پیرمرد آثار خون روی در و دیوار به چشم می‌خورد.

کارآگاهان جنایی به سراغ همسر سوم و پسرش رفته، اما آن‌ها در تحقیقات عنوان کردند که پیرمرد اقدام به خودکشی کرده است.


پیرمرد در بخش ویژه بیمارستان بستری بود، اما شامگاه ۳۰ آذر تسلیم مرگ شد. همزمان با مرگ مرد ۸۲ ساله، بازپرس شعبانی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا برای مشخص شدن علت مرگ پیرمرد جسد به پزشکی قانونی منتقل شود. همچنین بازپرس جنایی دستور بازداشت همسر سوم و پسر وی را صادر کرد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس