کد خبر 1021764
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
فرشید اسماعیلی

فرشید اسماعیلی در یک سال گذشته بیش از هر زمان دیگری وارد حاشیه شده. این اتفاق بدون شک می‌تواند عملکرد خیلی خوب او را در ترکیب استقلال تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش مشرق، فرشید اسماعیلی این فصل یکی از بهترین های استقلال بوده. بازیکنی که هر زمان در ترکیب حضور داشته کمک زیادی به تحرک خط هافبک کرده و هر زمان که به دلیل مصدومیت یا محرومیت از ترکیب دور بوده، خط هافبک استقلال تا حدی با مشکل روبرو شده. این روزها ولی ستاره شماره هشت استقلال دوباره وارد حاشیه شده. بعد از بازی استقلال مقابل ماشین سازی خبر درگیری فرشید اسماعیلی با یکی از اعضای کادرفنی در رختکن روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

واکنش ستار همدانی به درگیری با فرشید اسماعیلی

بعد از دعوای فصل گذشته با امیرحسین فتحی این دومین بار است که طی یک سال گذشته اسماعیلی با دو نفر از داخل باشگاه وارد چالش شده. همچنین باید به این دو چالش، درگیری با پاتوسی و ایسما بعد از دربی معروف و جر و بحث با علی دشتی را نیز اضافه کرد. مواردی که بدون شک باعث می شوند عملکرد فنی فرشید اسماعیلی در سایه قرار بگیرد. اسماعیلی در این فصل بیشتر از خیلی های دیگر به داد استقلال رسیده و اگر خودش را هرچه بیشتر از حواشی دور کند می تواند بیش از این هم برای تیمش کارآمد باشد.

منبع: خبرآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس