سلطانی فر

مسعود سلطانی فر با خرسندی از تشکیل شورای تخصصی ورزش سیما ابراز امیدواری کرد از این پس حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی کشور بیش از گذشته و تخصصی‌تر انجام بگیرد.

به گزارش مشرق، به تازگی و  با حکم رئیس سازمان صدا و سیما، علی فروغی که مدیریت شبکه سه سیما را برعهده دارد به عنوان رئیس شورای تخصصی ورزش سیما منصوب شد.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از تشکیل این شورا، ابراز امیدواری کرد از این پس حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی کشور بیش از گذشته و تخصصی‌تر انجام بگیرد.

بیشتر بخوانید:

فروغی رئیس شورای تخصصی ورزش سازمان صداوسیما شد

سلطانی‌فر در این خصوص گفت: ما در بخش ورزش در قالب ستاد عالی بازی‌ها همه ظرفیت‌ها و امکانات‌مان را در قالب شورای عالی ورزش متمرکز کردیم که بتوانیم بهره‌وری خود را بالا ببریم. طبیعتاً در مجموعه کانال‌ها و شبکه‌های مختلف صداوسیما هم اگر هماهنگی و همگرایی به وجود بیاید و سیاست و رویکردی واحد و در حقیقت یک سمت و سو به وجود بیاید و همه یک سیاست و یک جهت را دنبال کنند، به عنوان یک رکن مهم در جهت رشد و توسعه و پیشرفت ورزش کشور عمل خواهند کرد و بیش از پیش یار و یاور ورزش کشور در رشته‌ها و رویدادهای مختلف خواهند بود.

وزیر ورزش افزود: صدا و سیما نقش بسیار محوری و تعیین کننده دارد و این هماهنگی که با تشکیل این شورا و انتخاب رئیس آن به وجود آمده، مطمئنا خیلی خوب می‌تواند این کمک و پشتیبانی‌ها را داشته باشد.

وی تصریح کرد: خیلی امیدوار هستم با تعاملی که از قبل وجود داشته و در آینده تقویت خواهد شد روند رو به رشد این تعامل ادامه یابد و رسانه هم در کنار مجموعه مدیریت ورزش کشور نقش خودش را به خوبی ایفا کند و ما بتوانیم حمایت‌های مردم را داشته باشیم.

سلطانی‌فر گفت: امیدواریم مسائل و مشکلات‌مان را از طریق رسانه توسط کارشناسان واقعی و صاحب نظر که می‌توانند به دور از جهت‌گیری‌ها و برخی غرض ورزی‌ها رشته‌های مختلف را مورد کارشناسی قرار دهند، مورد بررسی قرار بگیرد و ما هم از نظرات آنها مطلع شویم. این وحدت و هماهنگی و یکصدا بودن و یک سیاست بودن را به فال نیک می‌گیریم و امیدوار هستیم که باز بتوانیم این تعامل را گسترش دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس