عبدالملک الحوثی نمایه

رهبر جنبش انصارالله در سخنانی گفت که نیروهای قهرمان ارتش یمن و کمیته‌های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک‌های آمریکایی را زیرپای خود گذاشتند.

به گزارش مشرق، سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن روز چهارشنبه در سخنانی تحت عنوان «ایمان یمانی» گفت که «مواضع قوی ما به دلیل نیروی ایمان ماست و مقاومت جوانان ما در هر جبهه‌ای، برخاسته از روحیه ایمانی و معنوی آنهاست».

وی که این اظهارات را در یک سخنرانی ویدئو کنفرانسی برای علماء و مسئولان صنعاء مطرح کرد، افزود: «قهرمان ارتش یمن و کمیته‌های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک‌های نابود شده آمریکا را زیرپای خود قرار دادند».

بیشتر بخوانید:

جزئیات دیدار نماینده سازمان ملل با رهبر جنبش انصارالله یمن

استقبال قطر از گفت‌وگوی سعودی-یمنی و تأکید بر گفت‌وگو با ایران

به گزارش المسیره، رهبر انصارالله در ادامه تصریح کرد: «ما اکنون در برابر جنگی قرار داریم که در آن از همه تجهیزات نظامی و حربه‌های اقتصادی برای سیطره بر ملت یمن و شکست مقاومت آنها استفاده شده است، اما دشمنان در این جنگ شکست خوردند، چون ما دارای ویژگی‌های اخلاقی و روحی هستیم و به خداوند متعال توکل داریم».

سید عبدالملک الحوثی با بیان اینکه دشمن به یمن نه تمدنی صادر کرده و نه علمی، تاکید کرد که «دشمن به غیر از وبا چیزی به یمن صادر  نکرده است و این همان چیزی است که ما در عراق شاهد آن بودیم و آمریکا علمای آن کشور را به قتل رساند».

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس