خوشنویسان

هشتمین نمایشگاه گروهی آثار استادان، مدرسان و فارغ التحصیلان انجمن خوشنویسان ایران شعبه تهران بزرگ، جمعه ۲۹ آذر در نگارخانه فرهنگسرای بهمن افتتاح می شود.

به گزارش مشرق، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که از ساعت ۱۶ و در راستای اجرای جلسات فرهنگی، هنری این انجمن و همایش متولدین فصول (استادان و مدرسان شعبه) برگزار می شود، جمعی از استادان شورایعالی، مدرسان و فارغ التحصیلان انجمن خوشنویسان و علاقه مندان هنر خوشنویسی حضور خواهند داشت.

سخنرانی استاد غلامحسین امیرخانی (چهره ماندگار عرصه خوشنویسی کشور) و اعضای شورایعالی این انجمن به همراه رونمایی از کتاب «خیام» استاد محمدصادق احدپور، از بخش های اصلی این مراسم است که در سالن مبارک این فرهنگ سرا برگزار می شود.

افتتاحیه رسمی نمایشگاه خوشنویسی در سالن نگارخانه بهمن، که در رشته های نستعلیق، شکسته، ثلث، نقاشیخط و تذهیب برپا می شود، بخش پایانی این برنامه است که باهدف توسعه و گسترش هنر ملی در منطقه ۱۶ برگزار می شود.

این نمایشگاه تا هفتم دی ماه برپا است و علاقه مندان برای بازدید می توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به نگارخانه فرهنگ سرای بهمن به نشانی میدان راه آهن، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۳۱۲۱۸۰ تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس