کد خبر 1019968
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
کیکاووس سعیدی

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک گفت: علی‌نژاد از مدیران جوان و خلاق است و در فدراسیون ووشو توانمندی‌های خود را اثبات کرده است.

به گزارش مشرق، کیکاووس سعیدی در خصوص جلسه هفته آینده هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: نشست هیئت اجرایی هفته آینده برگزار خواهد شد. محور اصلی این نشست مربوط به برگزاری مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است که اواخر دی ماه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت بودجه از سوی کمیته ملی المپیک به فدراسیون‌ها گفت: بر اساس آخرین مصوبه هیئت اجرایی و تاکید دکتر صالحی امیری، 10 درصد بودجه باقیمانده فدراسیون‌ها از سال 98 واریز می‌شود. این بخش از واریزی مجموعا 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است و تا چند روز آینده به حساب فدراسیون‌ها واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مراسم معارفه مهدی علی‌نژاد در وزارت ورزش

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در این مرحله 45 فدراسیون ورزشی 10 درصد بودجه باقیمانده خود را دریافت می‌کنند البته این مبلغ به صورت یکجا پرداخت نمی‌شود بلکه فدراسیون‌ها پس از ارائه گزارش مالی سال 97-98  به کمیته ملی المپیک، بودجه خود را دریافت خواهند کرد.با واریز بخش پایانی بودجه فدراسیون‌ها، کمیته ملی المپیک صددرصد تعهد مالی خود را به فدراسیون‌ها در سال 98 انجام داده است.

وی در خصوص پرداختی جدید به تیم فوتبال امید گفت: فعلا به تیم امید واریزی نداریم و پیش از این 400 میلیون تومان به آنها پرداخت کردیم.

سعیدی در خصوص انتخاب خزانه‌دار کمیته ملی المپیک یادآور شد: با توافق صالحی‌امیری با خزانه‌داری کل، ذی‌حساب کمیته از خزانه‌داری کل معرفی می‌شود و همین هفته سرپرست خزانه‌داری معرفی می‌شود. با این شرایط حضور دو گزینه از وزارت ورزش در خزانه‌داری منتفی شد و شرایط برای استفاده از خدمات و تجربیات آنها فراهم نشد.  

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک در خصوص انتخاب مهدی علی‌نژاد به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش تصریح کرد: دکتر علی‌نژاد از مدیران جوان و خلاق است و در فدراسیون ووشو توانمندی‌های خود را اثبات کرده است. وی از بدنه ورزش و از یک فدراسیون موفق انتخاب شد. حضور وی در این سمت را تبریک می‌گویم و انشالله که این حضور منشا خیر برای ورزش کشور باشد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تعامل خوبی در سطح عالی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک وجود دارد که مطمئناً این تعامل در سطح بدنه وزارت ورزش هم ادامه داشته باشد. در پایان نیز از زحمات دکتر داورزنی در زمان حضورش در معاونت قهرمانی وزارت ورزش تشکر می‌کنم‌.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس