کد خبر 1019530
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
جمشید جعفرپور

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هنوز قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران از سوی فدراسیون فوتبال به دست ما نرسیده است.

به گزارش مشرق، روز گذشته بود که فدراسیون فوتبال بیانیه ای را منتشر کرد و توضیحاتی درباره روند فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ارائه داد.

در یکی از بخش های این بیانیه آمده بود: «اصل قرارداد به تاریخ ۲۱ آذر سال ۹۸ برای ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس، دیوان محترم محاسبات، بازرسی محترم کل کشور و حراست محترم وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است.»

جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس  در این ارتباط گفت: هنوز که چیزی به دست ما نرسیده است. پنجشنبه و جمعه تعطیل بوده است مگر اینکه امروز قرارداد را فرستاده باشند ولی به هر حال تا این لحظه (صبح روز شنبه) قرارداد به دست ما نرسیده است.

بیشتر بخوانید:

استعفا بلد نیستید حداقل عذرخواهی کنید

وی ادامه داد: هفته گذشته جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر ورزش و مهدی تاج برگزار شد. رسما خواستیم که اصل قرارداد ویلموتس را برایمان بفرستند تا آن را ترجمه و بررسی کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی در پاسخ به این سئوال که آیا اظهارات مهدی تاج در این جلسه قانع کننده بوده است؟ تصریح کرد: آقای تاج توضیحاتی داد. اعضای کمیسیون هم نظراتی داشتند که بعضا انتقادی بود. امیدواریم اتفاقات خوبی برای فوتبال کشورمان رخ بدهد. نکته اصلی حرف ما این بود که تیم ملی و باشگاه ها هنگام عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی از مشاوران حقوقی برجسته استفاده کنند تا ابهامی ایجاد نشود.

طیبه سیاوشی یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی بعد از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به نقل از مهدی تاج گفته بود: «تیم ملی با مربی فعلی به جام جهانی نخواهد رفت و اگر مربیان داخلی استخدام کنیم ناسازگاری به وجود خواهد آمد.»

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس