موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر داور نسبتا جوان کشورمان که در لیگ های شرق آسیا سوت می زند برای قضاوت بازی استقلال و پیکان انتخاب شد.

سرویس ورزش مشرق - کمیته داوران برای قضاوت دیدار هفته چهاردهم استقلال در خانه پیکان (دوشنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۷:۳۰) موعود بنیادی فر را انتخاب کرد. داوری اهل استان چهارمحال و بختیاری که ۳۴ سال سن دارد. داوری که البته استقلالی ها به تازگی خاطره تلخی با او داشتند گرچه با سوت همین داور بیشتر از هر چیز خاطره پیروزی دارند.

*اولین قضاوت؛ لیگ پانزدهم!

استقلال اولین بار در لیگ پانزدهم تجربه بازی با داوری بنیادی فر را داشت. هفته نوزدهم در تهران میزبان استقلال اهواز بود. دیداری که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. تک گل استقلال را امید ابراهیمی به ثمر رساند.

*دومین قضاوت؛ اولین شکست!

موعود بنیادی فر در تاریخ یکشنبه ۱۰ مرداد سال ۱۳۹۵ در هفته دوم لیگ شانزدهم سوت قضاوت بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران را به صدا درآورد. دیدار خانگی قهرمان فصل پانزدهم در اهواز که با برد ۱-۲ تیم میزبان به پایان رسید. کاوه رضایی در آن روز تنها گل استقلال را زد.

*سومین قضاوت؛ نخستین پیروزی!

در هفته نهم همان لیگ شانزدهم بار دیگر بنیادی فر دیدار استقلال را سوت زد. بازی در آزادی برگزار می شد و این تیم با سایپا بازی داشت. جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ که استقلال ۰-۲ با گلهای محسن کریمی و جابر انصاری برنده شد.

*چهارمین قضاوت؛ دومین برد!

شاگردان اوج گرفته علیرضا منصوریان در هفته نوزدهم نیم فصل دوم با پیکان دیدار می کردند. تیمی که در هفته چهاردهم باید میزبان استقلال باشد. بازی جمعه ۸ بهمن در استادیوم آزادی برگزار شد و استقلال ۲-۳ مهمانش را در هم کوبید. امید ابراهیمی، امید نورافکن و علی قربانی گلهای استقلال را زدند. نکته جالب توجه اخراج مستقیم سیاوش یزدانی مدافع این فصل استقلال در آن دیدار بود که با پیراهن پیکان روبروی استقلال بازی می کرد.

*پنجمین قضاوت؛ هت تریک در برد!

استقلال که دو بازی قبلی با سوت بنیادی فر را با برد پشت سرگذاشته بود در مصاف با ذوب آهن هم برنده زمین را ترک کرد. هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم. پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵در فولادشهر اصفهان این تیم ۰-۲ با گلهای فرشید اسماعیلی و بهنام برزای برنده شد.

*ششمین قضاوت؛ شروع لیگ با شکست!

بنیادی فر در اولین هفته لیگ هفدهم در آبادان داور بازی استقلال – صنعت نفت بود که منصوریان و تیمش ۰-۱ بازنده شدند. گل آن دیدار را کرار جاسم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این دیدار جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ انجام شد.

*هفتمین قضاوت؛ دومین تساوی!

تیم استقلال در هفته نوزدهم لیگ هفدهم با مربیگری شفر در تهران باز هم با سایپا دیدار کرد. بازی در آزادی انجام شد و در پایان دو تیم تن به تساوی ۱-۱ دادند. بازی که در تاریخ جمعه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ برگزار شد. تک گل استقلال در آن دیدار را داریوش شجاعیان در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

*هشتمین قضاوت؛ باز هم پیکان!

موعود بنیادی فر در تاریخ جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ باز هم در هفته اول اما این بار لیگ هجدهم داور استقلال بود. بازی با پیکان در آزادی که ۰-۰ به پایان رسید تا آخرین تساوی استقلال با بنیادی فر رقم بخورد.

*نهمین قضاوت؛ گلزین به ذخیره حسینی!

استقلال در تاریخ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ هجدهم و در تهران استقلال خوزستان را با نتیجه ۲-۴ شکست داد. دیداری که حسین پورحمیدی دروازه بان دوم استقلال ۹۰ دقیقه درون دروازه بود و ۴ گل از گونسالوس، رضا کریمی، مرتضی تبریزی و علی کریمی خورد.

*دهمین قضاوت؛ شکست تلخ دربی!

یکشنبه ۳۱ شهریور ماه امسال ۷۹ روز پیش استقلال میزبان پرسپولیس بود و دربی تهران را با سوت همین داور باخت. گل به خودی حسینی و باقی اتفاقات. خاطره ای تلخ برای آبی دوستان که شاید این بار در دیدار با پیکان اتفاقی متفاوت برای آنها رقم بخورد. در همان دربی علی کریمی با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۸۹ از بازی اخراج شد.

*یازدهمین قضاوت؛ هت تریک با پیکان!

استقلال برای سومین بار باید با سوت یک داور تکراری روبروی پیکان به میدان برود. در دو بازی قبلی یک برد و یک تساوی نصیب آبی پوشان شده و طرفداران استقلال توقع دارند این بار هم تیم آماده استراماچونی برنده زمین را ترک کند.

جدول نتایج و امتیازات استقلال با قضاوت بنیادی فر

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

استقلال

۱۰

۴

۳

۳

۱۲

۱۰

۲+

۱۵ از ۳۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس