کد خبر 1015592
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
شیطان فراری پایتخت

دختر جوان: هفت ماه قبل از سوی یک پسر جوان به نام کامبیز که فوتبالیست بود مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم، ولی از ترس کامبیز جرئت نداشتم تا علیه او شکایت کنم.

به گزارش مشرق، شیطان فراری پایتخت درحالی بازداشت شد که همدست فوتبالیست او به شلاق و تبعید محکوم شده است. دخترجوان بعد از این که هدف نیت شوم قرار گرفت باردار شد و از لحاظ روحی و روانی به هم ریخت.

تراژدی تلخ دختر ۱۸ ساله
رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر جوانی به نام دنیا آغاز شد. دنیا ۱۸ ساله به ماموران گفت: هفت ماه قبل از سوی یک پسر جوان به نام کامبیز که فوتبالیست بود مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم، ولی از ترس کامبیز جرئت نداشتم تا علیه او شکایت کنم.

بیشتر بخوانید:

بهترین راه برای مقابله با «خودکشی»

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: کامبیز را از سه سال قبل می‌شناختم. او فوتبالیست بود و بارها برای تفریح با هم بیرون رفته بودیم. آخرین بار او و دوستش مقابل دبیرستان آمدند و من و دوستم را سوار ماشین کردند. بعد از این که دوستم مقابل خانه اش از ماشین پیاده شد آن‌ها مرا به سمت بیابان‌های اسلامشهر بردند و آزار دادند.

من که خیلی ترسیده بودم جرئت نکردم این ماجرا را به خانواده ام بگویم. این دختر ادامه داد: تا این که بعد از مدتی متوجه شدم باردار شده ام. من ماجرا را به مادرم گفتم و مادرم از شنیدن این حرف شوکه شد. او از ترسش این ماجرا را از پدرم پنهان کرد. هفت ماه از بارداری‌ام گذشته بود که پدرم به این راز پی‌برد. پدرم آن قدر از پنهان کاری مادرم عصبانی و ناراحت شد که مادرم را طلاق داد. حالا آمده ام تا از کامبیز شکایت کنم.

فوتبالیست شیطان صفت
با این شکایت، تلاش برای ردیابی پسران شیطان صفت آغاز شد، اما آن‌ها به مکان نامعلومی گریخته بودند. تا این که دنیا در بیمارستان فرزندش را به دنیا آورد و نوزاد او به بهزیستی سپرده شد. با اطلاعاتی که پلیس از قربانی جنایت سیاه گرفته بود، سرانجام رد فوتبالیست جوان را یافت و او را بازداشت کرد.

وی در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد، اما آزار دختر جوان را انکار کرد. در آن جلسه، پدر و مادر دنیا از کامبیز شکایت کردند و خواستند تا او به سزای عملش برسد.

پدر دنیا گفت: این پسر زندگی دخترم را نابود کرد. اگر زودتر به این ماجرا پی می‌بردم اجازه نمی‌دادم تا فرزند آن‌ها متولد شود. من به خاطر پنهان کاری همسرم او را طلاق دادم و برای کامبیز اشد مجازات را می‌خواهم. دنیا نیز در حالی که اشک می‌ریخت با اشاره به متهم گفت: این پسر و دوستش مرا به زور آزار دادند.

دفاعیات پسرفوتبالیست
وقتی پسر فوتبالیست در جایگاه ویژه ایستاد، منکر آزار دختر جوان شد. وی گفت: من سه سال با دنیا دوست بودم و با هم رابطه عاشقانه داشتیم. من او را آزار نداده ام و او با میل خودش با من رابطه برقرار کرد. اگر آزمایش دی ان‌ای نشان دهد فرزند متولد شده متعلق به من است مسئولیت او را می‌پذیرم و حاضرم با دنیا ازدواج کنم.

وقتی آزمایش دی ان‌ای نشان داد فرزند متولد شده متعلق به پسر فوتبالیست است او بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من مسئولیت فرزندم را می‌پذیرم و می‌خواهم با دنیا او را بزرگ کنیم، ولی خانواده دنیا و خودش راضی به ازدواج با من نیستند. قضات دادگاه با شنیدن دفاعیات این متهم طی نامه‌ای به بهزیستی خواستند تا اطلاعات جدیدی از فرزند تازه متولد شده بگیرند، اما روشن شد فرزند تازه متولد شده به یک زوج سپرده شده است. زوج جوان به دادگاه فراخوانده شدند.

سرنوشت نوزاد
مرد جوان به قضات گفت: چند ماه است که این بچه را به فرزندخواندگی پذیرفته ایم. وقتی او را از بهزیستی تحویل گرفتیم بدحال بود و پزشکان امیدی به زنده ماندن او نداشتند. من و همسرم تلاش زیادی کردیم تا این که فرزند خوانده مان سلامتش را به دست آورد. او حالا به ما وابسته شده و تقاضا داریم تا او را از ما نگیرید و آرامش زندگی این کودک و ما را بر هم نزنید. در پایان جلسه قرار شد فرزند متولد شده، همچنان کنار پدر و مادرخوانده اش زندگی کند. قضات دادگاه، پسر فوتبالیست را به شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

بازداشت همدست شیطان
در حالی که پسر فوتبالیست در حال گذراندن دوره محکومیت اش بود، تلاش پلیس برای ردیابی همدست وی ادامه داشت تا این که سرانجام هفته گذشته پلیس، رد همدست فراری پسرفوتبالیست را یافت و او را بازداشت کرد.

به این ترتیب وی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد تا نخستین جلسه تحقیق از وی انجام شود. این متهم در جلسه تحقیق، آزار دنیا را انکار کرد و گفت: من و دوستم با دنیا آشنا بودیم و به همین دلیل با میل خودش با او رابطه برقرار کردیم.

من اتهام تجاوز به عنف را قبول ندارم. بنابه این گزارش؛ با پایان تحقیقات قرار است این متهم به زودی در دادگاه محاکمه شود.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  23 9
  به نظر من دنیا خودش دنیای خودش را نابود کرد آنهم به دلیل عدم تربیت صحیح توسط مادر. پدر او نیز در این فاجعه مسبب اصلی است چرا که اگر پدری اراده کند، دخترش را همچون دژی مستحکم تربیت می کند و این از راه رفاقت و صمیمیت و اعتماد بین پدر و دختر حاصل می شود.
  • هوشنگ IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   16 0
   نمیدونم چرا کسب به عمق فاجعه دقت نمیکنه دختر ۱۵ ساله بوده وقتی دوستی رو با اون فوتبالیست شروع میکنه ببینید چقدر سن این بی اخلاقی ها پایین اومده و قبحش ریخته تازه خودش هم تنها نمیرفته دنبال اون پسرها. دسته جمعی با دوستاش می رفتن
 • AE ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  17 12
  حقش این نیست اما سزای دختری که حد و حدودش رو نشناسه و الکی به غریبه ها اعتماد کنه همینه!
 • خداداد IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  24 7
  فقط شلاق و دو سال تبعید؟ به نظر من بهتر است در برخی از قوانین کیفری ما اصلاحاتی علی الخصوص در چنین زمینه‌هایی صورت بگیرد تا درس عبرتی برای سایرین گردد. به طوری که کننده این کار به اشد مجازات رسیده و کسانی که فکر این اعمال شنیع را در سر می‌پرورانند از ترس این مجازات سر به بیابان بگذارنند.
  • IR ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   20 2
   واقعا مجازات در قانون آنقدر کمه یا قضات انقدر کم در نظر میگیرن؟
  • IR ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   14 3
   متجاوز به عنف فوتبالیست بوده و در کشور ما فوتبالیستها و سلبریتی ها بدترین جنایتها رو هم بکنن از تخفیف کیفری فوق العاده بالایی برخوردارند
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  16 1
  در پایان جلسه قرار شد فرزند متولد شده، همچنان کنار پدر و مادرخوانده اش زندگی کند. میشه بپرسم چطوری اینطوری؟
 • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  18 11
  كرم از دختراي بد حجابه، كه بعد از سو استفاده مالي از پسران، شروع به اين بازيها ميكنن
 • IR ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  25 4
  "کامبیز را از سه سال قبل می‌شناختم. او فوتبالیست بود و بارها برای تفریح با هم بیرون رفته بودیم"....دنبال دوست پسر میری باید منتظر همه چیز باشی...تو این چور داستانا معمولا همیشه کرم از خود درخته...دختران بی حجاب و بی حیا...
 • حسین IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  14 6
  واقعا جنایتی در حق یک دختر از این بزرگتر وجود داره.فقط ۲سال تبعید و شلاق
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  1 12
  یک سوالی. مگر نه اینکه در دین داریم اگر دو نفر قبل ازدواج رابطه غیر شرعی جنسی داشته باشند، امکان ازدواج با هم رو ندارند؟
  • علی IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   11 0
   چون زنا بین آن دو محصنه نیست یعنی زن شوهردار نیست ازدواج آن دو اشکالی نداره
 • IR ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
  11 4
  جمع کن بابا ,دختره میره بغل پسره بعد میگید شیطان صفت تجاوز کرده؟!یا قرصاتونو نخوردید یا مواد مصرف کردید,یا خودتون جزو شیاطین هستید مارو مسخره کردید!
  • گندم IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   0 0
   عشقی که پسربادوستش سردختربیارن عشق نیست خواهرخودتم بودهمین میگفتی خوبه توقاضی نشدی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس