بنزین نمایه

یک سایت حامی دولت تصریح کرد؛ روحانی همچنان در حال و هوای دوران تبلیغات انتخاباتی به سر می‌برد و در چند سال گذشته، هرگز مسئولت هیچ رخداد منفی‌ای را نپذیرفته است.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

سایت انتخاب با اشاره به سخنان اخیر حسن روحانی که مدعی شد تا زمان گران شدن بنزین، از اجرای آن خبر نداشت، نوشت: شاید اگر این اظهارات را خود ندیده بودیم و مستند نبودند، هیچ‌گاه باور نمی‎‌کردیم بالاترین مسئول اجرایی کشورمان چنین گفته باشد. حتی شاید تصور می‌کردیم چنین گفته‌هایی را به شکل هدفمند برای تخریب رئیس پاستور بافته باشند اما واقعیت این است که نه ما در رویاییم و نه اینکه جریانی تخریب هدفمند رئیس‌جمهور را طرح کرده است، بلکه این شخص حسن روحانی، رئیس دولت تدبیر و امید بود که گفت «روز جمعه مطلع شده‌ام».

بیشتر بخوانید:

وزارت کشور: روحانی با وجود گزارش رحمانی‌فضلی از سهمیه بندی بنزین بی‌اطلاع بود

سایت حامی دولت از حرف‌های روحانی شاخ درآورد


 نکته تلخ ماجرا این است تصمیمی به این بزرگی که به مدت دو هفته سیاست، امنیت، اقتصاد، جامعه و حتی سطوح مختلف فرهنگی کشور را تحت تاثیر قرار داده، مگر می‌شود حتی زمان اجرای آن بدون اطلاع بالاترین مقام اجرایی کشور باشد؟


جمله تاریخی رئیس‌جمهور مبنی بر اطلاع پیدا کردن از قیمت در روز جمعه یعنی حتی بعد از یک شهروند عادی کشورمان حتی در دورافتاده‌ترین مناطق کشور، خود تراژدی بزرگی است که نمی‌دانیم برای آن متاسف شویم یا به حال خود خون گریه کنیم. هنوز مصاحبه‌های روحانی در جلوی تلویزیون و کلید مشهور او در ذهنمان هست که می‌گفت باید کار به کاردان سپرده شود و چنان رونقی ایجاد خواهم کرد که... اکنون نه کلید تدبیر، قفل‌ها را گشوده و نه خبری از رونق است اما دیگر باور نمی‌کنیم که چنین تصمیم بزرگی که به‌طور حتم آینده و سرنوشت مردمان ایران زمین را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اتفاق بیافتد و رئیس جمهورمان با خنده‌ای بر لب بگوید که من اطلاع نداشتم.


آقای روحانی بسیاری از هموطنانم همچون من امروز احساس شرم و شرمندگی وجودشان را فرا گرفت که چرا در اردیبهشت ۹۶ تکرار کردند و به شما رای دادند.


جناب روحانی! دوران تبلیغات انتخاباتی تمام شده. بیش از ۶ سال از ریاست جمهور حسن روحانی و ریاست او بر پاستور می‌گذرد اما یکی از مهمترین نشانه‌هایی که در تمامی این مدت شاهد بوده‌ایم نوع مواضع حق به جانب او می‌باشد که ما را یاد دوران تبلیغات هنگامه انتخابات می‌اندازد. در چند سال گذشته، اگر نگوییم اصلا مسئولیت هیچ رخدادی را نپذیرفته‌اید، حداقل کمتر دیده‌ایم مسئولیت یک رخداد منفی را بپذیرید.


اکنون نیز اظهارات روحانی مبنی بر اطلاع پیدا کردن از افزایش قیمت بنزین در روز جمعه، روایتی دیگر همانند سابق است و به عنوان نوعی فرار از مساله، قابل خوانش است. این همان راهبرد همیشگی رئیس‌جمهور برای شانه خالی کردن از مسئولیت و حق به جانب بودن است که نشان می‌دهد بعد از ۶ سال روحانی همچنان نتوانسته از فضای انتخاباتی گذر کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  8 1
  فقط بايد به فرد انقلابي ،متعهد و. وطن دوست راي داد نه اين جناح و اون جناح و ...تو اين وضع مملكت شما كه براي روحاني تبليغ دروغ ميكردين هم مقصريد
 • SE ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  9 1
  شما اصحالات و نامید و بی تدبیرها فقط به در رابطه با منافع گروهی و جیب خود مسئولیت پذیر هستید
 • عاشق ایران IR ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  8 0
  خداوند شما و امثال شما تا روز قیامت شرمنده کنه که ما را گرفتار این افساد طلبان بی وجدان کردید روز خوش نبینید
 • IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  7 0
  سایتهای حامی دولت واصلاح طلبان باهمین حرفا میخان خودشونو تطهیر کنن ومردمو درانتخاباتهای بعدی دوباره گول بزنن.مشرقم با سادگی باور میکنه
 • IR ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  1 0
  ببخشید اما 4 سال اولم همین بودا

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس