رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن دشمن اصلی یعنی استکبار جهانی که پشت مانیتورها نشسته‌اند میفهمد که این حرکت یعنی چه. آنها تودهنی میخورند و وادار به عقب‌نشینی میشوند.

به گزارش مشرق، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به عنوان یک نهاد تبدیل کننده تهدیدها به فرصت ها و تشریح گسترده فعالیت ها و خدمات شجره طیبه بسیج در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده دشمن را نابود کرد.

رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان ضمن تبریک هفته بسیج، به حرکت عظیم و پر شُکوه ملت ایران در یک هفته گذشته اشاره کردند و گفتند: من تکریم و تعظیم عمیق خود را به ملت بزرگ ایران ابراز می کنم. ملت ایران با این حرکت، یک بار دیگر حقیقتاً اقتدار و عظمت خود را نشان داد.

حضرت آیت الله خامنه ای، اتفاقات اخیر را یک توطئه عمیق، وسیع و بسیار خطرناک خواندند و افزودند: دشمنان برای طراحی این توطئه، هزینه بسیاری کرده بودند و مترصد فرصتی بودند تا در یک بزنگاه آن را با استفاده از اقدامات تخریبی و آدم کُشی و شرارت، انجام دهند و تصور کردند قضیه بنزین فرصت مورد نظر آنها است و لشکر خود را وارد میدان کردند اما ملت ایران با نمایش پرشکوه خود، حرکت دشمن را نابود کرد.

ایشان حرکت ملت ایران در میدان را مهمتر و بالاتر از اقدامات نیروی انتظامی، سپاه و بسیج در مواجهه سخت دانستند و تأکید کردند: حرکت عظیم ملت ایران که از زنجان و تبریز آغاز و حتی به برخی روستاها هم رسید و تهران نقطه پایانی آن بود، یک تودهنی به استکبار و صهیونیسم جهانی بود و آنها را وادار به عقب نشینی کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دشمنان اصلی ملت ایران معنا و پیام این حرکت عظیم مردمی را متوجه می شوند، افزودند: این یک هفته حقیقتاً اوج شکوه و عظمت ملت ایران بود و خداوند متعال را شاکریم و از مردم عزیز هم سپاسگزاریم.

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه سخنانشان به تبیین جایگاه و گستره اعضا، فعالیتها و خدمات سازمان بسیج پرداختند و گفتند: تشکیل بسیج مستضعفین یک ابتکار بی‌بدیل از جانب امام بزرگوار بود که مبتنی بر اندیشه انقلاب و اسلام شکل گرفت و اکنون بسیج شاید بزرگترین شبکه مردمیِ فرهنگی، اجتماعی و نظامی در دنیا باشد.

ایشان خاطرنشان کردند: هنر امام(ره) این بود که این پدیده بی‌نظیر را از دل کوچه پس کوچه‌های شهرها و از متن مردم شکل داد.

رهبر انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج را مصداق بارز تبدیل تهدید به فرصت خواندند و گفتند: در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و بعد از ماجرای لانه جاسوسی و تحقیر امریکا، آنها علاوه بر تهدید زبانی، اقدام به تهدید عملی و اعزام ناوهای خود به خلیج فارس کردند و جمهوری اسلامی نیز در آن زمان از امکانات نظامی و دفاعی مناسب برخوردار نبود اما امام(ره) کمتر از یک ماه بعد از ۱۳ آبان، در پنجم آذر سال ۱۳۵۸ فرمان تشکیل بسیج را دادند و عملاً آن تهدید را تبدیل به فرصت کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه ای با اشاره به اینکه اقدام امام(ره) یک قدرت‌نمایی بزرگ در مقابل امریکا بود، افزودند: اگر آن زمان در مقابل تهدید امریکا جا زده می شد، معلوم نبود سرنوشت کشور چه می شد. بنابراین حقیقت و منطق اصلی بسیج، رفع تهدیدها و تبدیل تهدیدها به فرصت است.

ایشان سپس به موضوع تهدیدهای فرارو و اینکه چرا نظام اسلامی همواره با تهدیدها مواجه است، پرداختند و خاطرنشان کردند: نظام اسلامی برگرفته از مبانی و ارزشهای اسلامی است و اسلام نیز پرچمدار صریح عدالت و آزادی است و از طرف دیگر، نظام سلطه اساساً مخالف آزادی و عدالت است، بنابراین نظام اسلامی به‌طور طبیعی در معرض تهدیدهای سلطه گران و جبهه استکبار قرار دارد.

رهبر انقلاب اسلامی با بیان نمونه هایی از ضدیت نظام سلطه با آزادی و عدالت در امریکا و اروپا و دیگر کشورها، افزودند: نظام سلطه همواره با استقلال ملتها مقابله کرده و آن را مورد توهین قرار داده است و در این زمینه هیچ ابایی از بیان نیت خود ندارد، همانطور که امریکایی‌ها صراحتاً می گویند برای نفت سوریه وارد شرق فرات شده اند و یا اینکه بدون اجازه وارد پایگاه نظامی خود در عراق می شوند و هیچ اعتنایی به دولت و پایتخت این کشور نمی کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای، اسلام را نقطه مقابل این تفکر سلطه گرانه دانستند و تأکید کردند: اسلام صراحتاً و بدون رودربایستی از عدالت و آزادی دفاع، و با ظلم و بی عدالتی مقابله می کند، همانگونه که نظام جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب و در اوج درگیریها با امریکا، با اقدام شوروی سابق در تجاوز به افغانستان مخالفت کرد.

ایشان در جمع بندی این بخش از سخنانشان گفتند: تفکر اسلامی در هر قالبی که بروز کند، نظام سلطه به صورت قهری با آن مقابله خواهد کرد، چه برسد به اینکه تفکر اسلامی در قالب یک نظام و قدرت سیاسی مستقر با ملتی بزرگ و نیروهای مسلح و توانایی های علمی بروز کند که در چنین شرایطی، تهدیدها و دشمنی ها بسیار بیشتر خواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: نظام سلطه و امریکا در چهل سال گذشته هر آنچه توانایی آن را داشتند، برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی انجام داده اند اما این شجره طیبه روزبه‌روز مقتدرتر و مستحکم تر شده و آن را به رخ دشمن کشیده است.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: واژه «مقاومت» با چنین مبنا و منطقی معنا پیدا می کند و این واژه در دوران معاصر در جبهه مقاومت بروز پیدا کرده و این حرکت عظیم اسلامی با منطق مقاومت توانسته است گریبان نظام سلطه را محکم بگیرد.

ایشان واژه «مقاومت» در عبارت «نیروی مقاومت بسیج مستضعفین» را برگرفته از چنین تفکری دانستند و گفتند: مستضعفان بر خلاف آنچه که امروز به اشتباه به افراد آسیب پذیر و فرودست می گویند، به معنای انسان هایی است که پیشوایان بالقوه عالَم بشریت و خلیفه الله در زمین هستند، بنابراین مقاومت نیازمند بنیه معنوی است و این بنیه معنوی در ماهیت حرکت به‌ویژه حرکت رو به جلو جوانان تأثیرگذار خواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی در بیان ویژگی‌های جوانی که می تواند پیشران حرکت کشور به سوی تمدن نوین اسلامی باشد، افزودند: چنین جوانی، با انگیزه، با ایمان، با خرد، اهل کار و ابتکار، متوکل به خدا، دارای اعتماد به نفس و قدردان توان خویش است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه بسیج در واقع، مجموعه ای با چنین ویژگی هایی است، خاطرنشان کردند: مجموعه ای گسترده و با عظمت همچون بسیج در ایران و یا نمونه های دیگر آن در برخی کشورها، بیش از مجموعه های دیگر در معرض دشمنی نظام سلطه است همانگونه که با حشدالشعبی در عراق و حزب الله در لبنان مخالفت و مقابله می شود.

ایشان نظام سلطه را دشمن همه ملت ایران دانستند و در عین حال گفتند: اما این دشمنی تأثیر ندارد و پیروزی ملت ایران و بسیج و جریان انقلابی تضمین شده است زیرا خداوند متعال می‌فرماید اگر ملتی در مسیر جهت گیریها و اهداف الهی حرکت با این حرکت و خداوند را یاری کند، خداوند هم آنها را نصرت خواهد کرد و با یاری خداوند هیچ جریان معارضی توانایی غلبه نخواهد داشت.

رهبر انقلاب اسلامی، بسیج را برخوردار از دو جلوه «مجاهدت در عرصه دفاع سخت» و «دفاع در جنگ نرم» دانستند و افزودند: در عرصه دفاع سخت، معجزه بسیج در دوران دفاع مقدس خود را نشان داد و پس از آن نیز در هر حادثه‌ای، بسیج در میدان حضور داشت.

ایشان با اشاره به حضور مؤثر بسیج در عرصه دفاع و جنگ نرم از جمله عرصه‌های «علم»، «فرهنگ و تبلیغات دینی» و «سازندگی و خدمت‌رسانی» افزودند: در عرصه پهناور بسیج، نام‌آوران و الگوهای درخشانی از جمله حسین فهمیده، بهنام محمدی، محسن حججی و ابراهیم هادی تا همت، باکری، خرازی، کاظمی، زین‌الدین، صیاد و بابایی و همچنین شهدای هسته‌ای و شهیدانی مانند چمران، آوینی و کاظمی‌آشتیانی حضور دارند که باید با زنده کردن و بازآفرینی این الگوها، آنان را به جوانان معرفی کرد.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به گذشت ۴۰ سال از تشکیل بسیج و ایجاد فرصتی مناسب برای استفاده از تجربه‌های اندوخته شده، چند توصیه خطاب به بسیجیان بیان کردند:

۱- بسیج در همه میادین دفاع سخت، نیمه‌سخت و نرم آماده‌به‌کار باشد و در همه محله‌های کشور در مقابل حوادث گوناگون راهبرد و تاکتیک آماده داشته باشد. ۲- در هیچ زمینه‌ای غافلگیر نشوید و سعی کنید در همه محله‌ها حضور داشته باشید. ۳- در جنگ نرم عکس‌العملی رفتار نکنید البته باید پاسخ دشمن را داد اما همیشه مانند شطرنج‌بازی ماهر یک قدم از دشمن جلو باشید و کنشی عمل کنید. ۴- ارتباطات خود را با مساجد تقویت کنید چرا که بسیج متولد مساجد است. ۵- با مجموعه‌های همسو با اهداف بسیج در دانشگاهها و خارج از آن، هم‌افزایی و همکاری کنید. ۶- بسیج در عین گستردگی چابک باشد و اسیر پابندهای رایج اداری نشود.

رهبر انقلاب اسلامی در هفتمین توصیه خود یعنی «اطلاع دادن خدمات بسیج به مردم» به بیان چند آمار افتخارآمیز از خدمات این نهاد مردمی پرداختند و گفتند: ۱۱ هزار هسته گروههای جهادی در سراسر کشور عهده‌دار ۴۰ هزار پروژه خدمت‌ هستند که نیمی از آنها را نیز تحویل داده‌اند، بسیج دانشجویی نهضت مسئله‌محوری و نقش‌آفرینی تخصصی را که بارها بر آن تأکید کرده بودیم با چهار هزار و ۵۰۰ دانشجو آغاز کرده است، ۱۲ هزار صندوق قرض‌الحسنه در محلات به همت بسیج تشکیل شده است، بسیج عشایر و بسیج زنان در جشنواره مالک اشتر حائز مقام برتر شده‌اند، بسیج اساتید در ۴۰ سالگی انقلاب و در اقدامی بهنگام با انتشار نامه‌ای مستدل و مفصل به امضای ۹۰۰ استاد بسیجی به نوشته عده‌ای از افراد ناامید و فروپاشیده پاسخ داد، بسیج وزارتخانه‌ها با تشکیل میزهای خدمت در نمازهای جمعه به مردم نزدیک شده‌اند و بسیج کشاورزی با ۳۰ هزار مهندس، تولید پنج محصول از اقلام اساسی از جمله گندم، جو و ذرت را عهده‌دار شده‌اند.

ایشان با تأکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی هنرمندانه از خدمات بسیج افزودند: با بیان این واقعیت‌ها، معلوم خواهد شد که بسیج همچنانکه در دفاع از امنیت مردم و مقابله با اشرار و تخریبگران و آتش‌زنندگان اموال عمومی و خصوصی و خانه های مردم در میدان حضور دارد، در میدان خدمت نیز افتخارآفرین است.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان تأکید کردند: بسیج به همان دلیل که برای مردم و کشور بسیار مهم است، به‌شدت در معرض توطئه و نفوذ دشمن قرار دارد تا این حرکت عظیم را از درون دچار مشکل کنند، البته بی‌شک بسیج در این مبارزه و مقابله به حول و قوه الهی پیروز خواهد شد.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، سردار سرلشکر پاسدار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی با اشاره به نگرانی نظام سلطه از تکثیر الگوی الهام‌بخش انقلاب اسلامی گفت: بسیج قلب نیروی نرم کشور است و مبنای حرکت آن در گام دوم انقلاب برای غلبه بر تهدیدها، گسترش فعالیتهای فکری، فرهنگی و جهادی در سطح جامعه است.

همچنین سردار سرتیپ پاسدار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گزارشی از فعالیتها و برنامه‌های بسیج از جمله تقویت بنیه دفاعی، کمک به کاهش آسیبهای اجتماعی، گسترش گروهها و خدمات جهادی و مقابله با جنگ اقتصادی گفت: تشکیل بسیج مستضعفان در برخی کشورهای دیگر، نویدبخش ظهور بسیج امت واحده در قالب تمدن نوین اسلامی است و بسیجیان ایران، پرچمدار آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی خواهند بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 45
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 34
 • عباس IR ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  جانم فدایت آقا تا زنده ایم رزمنده و بسیجی هستیم تا لیاقت داشته باشیم ماهم عندربهم یرزقون شویم
  • IR ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   الان منفی بده های منافق فوری سر و کلشون پیدا میشه....
  • IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   درود بر رهبری
  • IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   جانمان فدای رهبر عزیزمان.
  • IR ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   38 75
   بسیج به همان دلیل که برای مردم و کشور بسیار مهم است، به‌شدت در معرض توطئه و نفوذ دشمن قرار دارد تا این حرکت عظیم را از درون دچار مشکل کنند
  • IR ۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
   10 39
   واقعا کف پای این مردم رو باید بوسید. و با افتخار حاضرم این کار رو بکنم.
 • IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  به‌واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد.
  • سید مصطفی IR ۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   سلامتی و سربلندی رهبر و ملت صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  • IR ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   29 61
   اگر اینها فرصت میکردند و بسیج دخالت نمیکرد بلافاصله بعد از بانک میرفتن سراغ غارت طلافروشها و بازار و...... پس مردم و اصناف باید بیش از پیش در بسیج مشارکت کنند و مثل اول انقلاب دلخوریها را کنار گذاشته و این امور را نمایان کنند و البته مثلا دستاندرکاران بسیج نیز از عواملی مثل رییس بازی و دخالت در امور شخصی و ...... که کدورت میاورد بپرهیزند
 • IR ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  درست گفت...لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. / موافقم ملت بزرگ ایران عزیز
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  24 46
  رهبرا فرمودید لازم میدانید تکریم و تعظیم خود را به ملت ایران تقدیم کنید .ملت به تکریم زبانی به چشم محبت و بزرگواری شما نگاه میکنند و از تکریم زبانی تشکر میکنند ولی تکریم زبانی مشکلی از مردم حل نمیکند. ملت تکریم عملی میخواهند. لغو مصوبه سران قوا. محاکمه عادلانه برخی از مسئولان. جبران خسارت روحی مردم با پرداخت حداقل دومیلیون تومان به هر خانوار میتواند تکریم و تعظیم ملت ایران باشد. ما تابع رهبرمان هستیم و از ایشان با جانمان هم دفاع میکنیم ولی با عقلمان نیز بهترین راه حل ها را برای ایشان نیز ارسال میکنیم زیرا خیرخواهی برای ائمه مسلمین در روایات آمده . ما همه رزمنده ایم با ولایت زنده ایم. باتشکر.
  • IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   17 6
   عجب
  • IR ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   9 35
   ارادتم بیشتر شده
  • علی راشدی IR ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   20 45
   شما ادبیات خوبی استفاده کردید ولی در سخنانتان بصیرت وجود ندارد.مثلا محاکمه سران نظام!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد طرفدارای روحانی و دشمنان خونی نظام هم فقط نگاه میکنن.عزیز من تنها راه چاره انتخاب انسانهای مومن و اصلح و انقلابیست.شما یک فرد فاسد را انتخاب میکنید و بعد انتظار دارید رهبر انقلاب خلاف قانون با ایشان بر خورد کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دفعه درست انتخاب کنید.پیشگیری بهتر از درمان است.
  • IR ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
   5 1
   خدا امثال شما را زیاد نکند که خطرناک هستید.
 • IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  45 12
  چه ادبیات متفاوتی
  • IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   12 34
   فرمایشات عالی ودلنشین حضرت آقا .
  • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   11 40
   مثل همیشه با حکمت وبصیرت.
 • IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  14 10
  پیشگیری همواره بهتر از درمان است چرا که هزینه ها را کم میکند ، جسم و روح را ایمن تر و سالم تر نگه می دارد و آینده ای درخشان را ترسیم و طراحی می کند.
 • IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  14 32
  " یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن‌همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند -حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به‌واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد." : این جمله یعنی این که دشمنان خارجی می دانستند که بنزین در ایران قرار است گران شود و مردم خروشان و عصبانی می شوند..
 • حافظ IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  52 39
  ای جووووووونم آقا فدایت ملت ایران بهت افتخار میکند که رهبری شجاع و حکیم مثل شما دارد
 • GB ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  41 41
  مرگ بر اغتشاشگر
 • داريوش IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  54 10
  ايران عزيزم
 • ابن الرضا IR ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  11 1
  چند سئوال چرا سازمان های حمایتی مانند کمیته امداد وبهزیستی بروام های اعطائی برای تولید نظارت نمی کند هزاران وام داده می شودبرای دامداری ولی وامها سراز شهرها درمی آورند
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  31 49
  جانم فدای رهبر
 • IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  29 54
  آقا جان از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن ان شاء الله خودتون پرچم رو میدین دست حضرت صاحب الزمان عج
 • کارشناس IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  23 42
  آمریکا را نابود می کنیم
  • بابک IR ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   13 46
   آمریکا و اسرائیل را نابود کنید
  • Mahdi GB ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
   14 33
   اسراییل ۲۵ سال اینده را نخواهد دید
 • IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  27 59
  جانم فدای رهبر معزز،معظم
 • امیر خلف خانی IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  20 41
  سربازت هستم حضرت آقا نور چشم مایی جانم فدایت سید بزرگوار
 • مهران احسانی IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  17 45
  سلام بر رهبر حکیم و فرزانه ملت و نایب برومند امام زمان عج الاسلام یعلو و لایعلی علیه.
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  14 47
  تو بزرگواری عزیز لعنت به کسانی که سبب شدند شما از این الفاظ استفاده کنید
 • IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  44 3
  یعنی غیرممکنه با بنزین۳۰۰۰تومانی وبیکارهم باشی وماشین سواری شخصی پرایدیک گانه داشته باشی وبتوان مسافرکشی کرد
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  17 47
  شما رهبر ایران هستید و ما هم همیشه گوش به فرمان شما
 • مهدی IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  20 44
  رهبرم با آبروی خودش توطعه این دولت رو با حمایت برملا کرد و مطمئن باشید قصد اینها افزایش قیمت بنزین نبود و فقط کشاندن مردم به خیابان بود که الحمدلله به یاری خدا دوباره ناود شدند.
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  16 50
  چند ساله که حضور بسیج در جامعه به خاطر بعضی از حساسیتها به صورت علنی کم رنگ شده .الان بهترین فرصت بدست اومده که بسیج باز حضورشو فعالتر و علنیتر کنه..مثل اوایل انقلاب و زمان جنگ..بنظر من بسیج باید پایگاههای بیشتری تو شهرها ایجاد کنه ..امکانات بیشتری به بسیج داده بشه و تخصصی تر رو آموزش این نیروها کار بشه
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  10 41
  آفرین
 • لبیک یا حسین ع IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  11 47
  جانم فدای اسلام وجانم فدای رهبر عزیزم سید علی تازنده ایم رزمنده ایم رهبرا تمام افتخارمان این است که ما با بسیج تا آخر بمانیم وانشاله شهید اسلام شویم لبیک یا حسین
 • IR ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  9 45
  جانم فدای آقا
 • محمد IR ۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  8 50
  جانم فدای اسلام و رهبر فرزانه که در بدترین شرایط با درایت به فریاد ملت میرسد
 • IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  7 43
  مشرق جان ممنون از بصیرت وولایتمداریت .درود برمشرق.
 • IR ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
  4 20
  سلام ودرود خدا بر رهبر عزیزانقلاب وفرمایشات پیامبر گونه ایشان‌.فالله خیر حافظا وهوارحم الراحمین.
 • IR ۰۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
  3 32
  فدایی داری اقاجان دورت بگردم لعنت به بدخاهانت
 • NL ۰۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
  3 46
  ما همه سرباز ولایت هستیم.وَقَاتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ سَمِيعٌ عَلِيمٌ.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس