امیر صباحی‌فرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی با اشاره به نقش و جایگاه رهبری در خنثی کردن فتنه‌ها، گفت: بدون شک رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی کردن فتنه‌های مداوم دشمنان و استکبار جهانی نقشی بی بدیل دارند.

به گزارش مشرق، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه راهپیمایی امروز مردم تهران که در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه رهبری در خنثی کردن فتنه‌ها، اظهارداشت: بدون شک رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی کردن فتنه‌های مداوم دشمنان و استکبار جهانی نقشی بی بدیل دارند.

بیشتر بخوانید:

صباحی‌فرد: دشمنان را از کرده خود پشیمان می‌کنیم

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در گردنه‌های حساس با درایت خود باعث اتحاد هرچه بیشتر مردم در برابر دشمنان هستند و این موضوع بارها ثابت شده است که در زمانی که دشمن با تمام توان قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور را دارد عمل به تدابیر و نصایح فرماندهی معظم کل قوا باعث خنثی شدن فتنه‌های شوم دشمنان خواهد شد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه به نقش مردم در حفاظت از دستاوردها انقلاب اسلامی و امنیت کشور اشاره کرد و گفت: حضور ملت مسلمان ایران اسلامی در همه رخدادهای حساس کشور و حمایت مردم چه در زمان پیروزی انقلاب و چه در جنگ تحمیلی ۸ ساله و چه در هنگام تحریم‌های ظالمانه حضوری پررنگ و تاثیر گذار بوده است.

وی افزود: مردم همیشه بابصیرت مثال‌زدنی در برابر فتنه دشمنان ایستادگی کردند و در برابر مشکلات سر خم نکردند و امروز هم می‌بینید که در دفاع از انقلاب و حمایت از ولایت فقیه با تمام توان حضور یافتند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس