کد خبر 1008442
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲

برای خیلی از ما اهمیت دارد که تمام مقدمات سفر را از طریق یک وبسایت یا اپلکیشن فراهم کنیم. به عنوان مثال هتل خود را از طریق همان وبسایت یا اپلیکیشنی رزرو کنیم که برای خرید بلیط سفر به آن مراجعه کرده‌ایم.

البته تا کنون امکان رزرو هتل‌های داخلی و خارجی روی یک درگاه فراهم نبود و مسافران ناچار بودند برای رزرو بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار به یک وبسایت و برای رزرو هتل‌های خارجی و داخلی به وبسایت‌های دیگری مراجعه کنند.

اما خبر خوب این است که رتبه یک سفر، علی بابا برای رفاه حال مشتریانش امکان رزرو آنلاین تمام هتل‌های سراسر جهان و ایران را روی درگاه خود فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر خرید بلیط سفر، برای انتخاب هتل و ررزو آن به علی بابا مراجعه کنید.

 در حال حاضر علی بابا تنها برندی است که برای اولین بار محصول رزرو اینترنتی هتل‌های داخلی و خارجی را به صورت همزمان روی درگاه خود ارائه می‌دهد. به این ترتیب چه عازم دبی باشید و قصد رزرو هتل دبی را داشته باشید و چه اروپا و چه شهرهای ایران، می‌توانید با چند کلیک هتل مورد نظرتان را در سراسر جهان از لحاظ قیمت و امکانات بررسی و سپس انتخاب کنید.

امکان بررسی هتل‌ها از لحاظ قیمت، کیفیت خدمات با کمک توضیحات و عکس‌های واقعی از هتل‌ها، امکان پرداخت آنلاین ریالی هزینه رزرو هتل‌های داخلی و خارجی و همچنین امکان استرداد هزینه رزرو هتل در صورت لغو سفر از امکاناتی است علی بابا برای مشتریانش در نظر گرفته است. در کنار اینها، حمایت یک تیم پشتیبانی قوی که به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، چه قبل و چه بعد از رزرو هتل پاسخگوی مسافران است از دیگر امکاناتی است که علی بابا برای مشتریانش در نظر گرفته است.

پس اگر قصد سفر به هر نقطه از جهان را دارید، برای رزرو آنلاین هتل‌های داخلی و خارجی به علی بابا مراجعه کنید. رزرو هتل از علی بابا تجربه خوبی برای شما رقم می‌زند.

 

این محتوا تبلیغاتی است**

 

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس