کد خبر 1006082
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
جواد منافی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکل اصلی تیم در فاز حمله است که هدف ندارد و علیپور هم با نحوه پنالتی زدنش مقابل ماشین سازی با شخصیت حرفه ای خودش بازی کرد.

به گزارش مشرق، جواد منافی در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس و ماشین سازی در هفته نهم رقابت های لیگ برتر گفت: پرسپولیس در نیمه اول فقط عطش رسیدن به گل را داشت اما برنامه ای برای ضربات نهایی اش نشان نداد تا بار دیگر متوجه شوید پرسپولیس در فاز تهاجمی هدفمند نیست.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد شاگردان کالدرون یادآور شد: اگر بخواهیم تک تک بازیکنان را مورد ارزیابی قرار دهیم، بدون شک به آنها نمره قبولی خواهیم داد اما مهم این است عملکرد آنها در قالب تیم نیز خوب باشد. پرسپولیس مشکل جدی در امر گلزنی دارد و این موضوع تنها به مهاجمان تیم مربوط نمی شود.

بیشتر بخوانید:

مقایسه پنالتی چیپ علیپور و زیدان

وی ادامه داد: ماشین سازی بازی خیلی خوب و روانی را انجام داد. مشخص بود که آنها آنالیز دقیقی از پرسپولیس انجام دادند. برای تیمی همچون پرسپولیس خوب نیست که در ورزشگاه آزادی به یک امتیاز راضی باشد. همین امتیازهای از دست رفته قطعا در آخر فصل هواداران را اذیت خواهد کرد.

منافی درباره پنالتی «چیپ »علی علیپور که توسط دروازه بان ماشین سازی به راحتی مهار شد، اظهار داشت: واقعاً نمی دانم علیپور در ذهن خود چه چیزی را تصور کرد که در ثانیه های پایانی تصمیم به زدن چنین پنالتی ای گرفت.  او با شخصیت حرفه ای خود و احساسات هواداران بازی کرد.  علیپور اگر پنالتی اش را طوری دیگر می زد و همان توپ خراب می شد اینقدر اعتراض نمی شنید. وقتی در ثانیه های پایانی با بی توجهی به شرایط بازی پنالتی حساس را از دست بدهی باید تحمل شنیدن اعتراضات را هم داشته باشی.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس خیلی زود حسرت امتیازاتی که از دست می دهد را خواهد خورد. باید در ادامه بازی ها دید که کادر فنی تیم چه سیستمی را برای حل مشکل گلزنی در نظر خواهد داشت.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس