کد خبر 1001483
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
کشتی آزاد جوانان

رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه فاصله زیادی تا مسابقات جهانی وجود ندارد، دوست نداریم کشتی‌گیران‌ ملی‌مان آسیب ببینند و این هفته از آنها در ترکیب‌مان استفاده نخواهیم کرد.

به گزارش مشرق، مسعود ریاضی با اشاره به اینکه شب گذشته مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد اعلام کرد تیم‌ها در هفته اول لیگ برتر اجازه استفاده از کشتی‌گیران رده سنی امیدشان را دارند، اظهار داشت: در جلسه‌ای که صبح روز گذشته (یکشنبه) در محل سازمان لیگ فدراسیون کشتی داشتیم، عنوان شد که کشتی‌گیران رده سنی امید به خاطر پیش‌رو بودن مسابقات جهانی، در هفته اول مسابقات کشتی نخواهند گرفت، اما با این وجود، شب در حالی که بچه‌ها دیگر کنترل وزن نداشتند و مشغول شام خوردن بودند، این خبر اعلام شد که آنها می‌توانند کشتی بگیرند.

 

وی ادامه داد: طبق آیین‌نامه سازمان لیگ، تنها تیمی که می‌توانست خواستار تعویق مسابقه‌اش به خاطر عدم استفاده از کشتی‌گیران امید شود، ما بودیم چون سه ملی‌پوش امید را در اوزان 65، 70 و 74 کیلوگرم در اختیار داشتیم اما چنین درخواستی از سازمان لیگ نکردیم. 

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه این سه کشتی‌گیر رده سنی امید در هفته اول تیم «تا ثبت جهانی توس» را همراهی نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: به فکر تیم ملی امید هستیم و باتوجه به اینکه فاصله زیادی تا مسابقات جهانی وجود ندارد، دوست نداریم کشتی‌گیران‌ ملی‌مان آسیب ببینند و از آنها این هفته در ترکیب‌مان استفاده نخواهیم کرد. ضمن اینکه باشگاه ما نام «فرهنگی» را یدک می‌کشد و برای ما اولویت تیم ملی است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس