ایتالیا

ایتالیا با برتری مقابل یونان مسافر یورو شد و اسپانیا در دقایق پایانی برد را مقابل نروژ با تساوی عوض کرد.

به گزارش مشرق، در چارچوب دیدار مقدماتی یورو ۲۰۲۰ از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه ، ۴ بازی به طور همزمان آغاز شد که در مهمترین آنها تیم ملی ایتالیا میزبان یونان بود و اسپانیا به مصاف نروژ رفت.

شاگردان مانچینی که در این بازی از لباس‌های قدیمی (رنسانس) خود با رنگ سبز در این جدال حاضر شدند مقابل یونان در ورزشگاه المپیکو به برتری ۲ بر صفر رسیدند. ایتالیا با این برتری ۲۱ امتیازی شد و صعود خود را به یورو قطعی کرد.

در دیگر مسابقه نیز اسپانیا میهمان نروژ بود و در یک دیداری که تا لحظات آخر برنده بازی بود ولی در دقیقه ۴+۹۰ کپا پنالتی به نروژ داد تا این جدال با تساوی یک بر یک به پایان برسد و صعود اسپانیا به تعویق بیافتد.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

گروه F

نروژ یک - اسپانیا یک

تک گل ماتادورها را سائول نیگوئز در دقیقه ۴۷ به ثمر رساند. گل نروژی‌ها را جاشوا کینگ از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴+۹۰ وارد دروازه کپا کرد.

کاپیتان سرخیو راموس با حضور در این بازی، صدوشصت‌وهشتمین بازی ملی خود را انجام داد و با پشت سر گذاشتن ایکر کاسیاس به رکورددار بازی ملی در تاریخ فوتبال اسپانیا تبدیل شد.

مالت صفر - سوئد ۴ 

در این بازی برای سوئد دنیلسون ۱۱ ، لارسون (پنالتی) ۵۸ و ۷۱ ، آگیوس (گل به خودی) گل به ثمر رساندند.

در این گروه اسپانیا با ۱۹ امتیاز در صدر است و صعودش به تعویق افتاد. سوئد با ۱۴ امتیاز در مکان دوم، رومانی با ۱۳ امتیاز سوم، نروژ با ۱۰ امتیاز در مکان چهارم ایستاده است. مالت با ۳ امتیاز و جزایر فارو با صفر امتیاز در مکان‌های پنجم و ششم قرار دارند.

گروه J

ایتالیا ۲ - یونان صفر 

برای آتزوری جورجینیو (پنالتی) ۶۳ و برنادسکی ۷۸ گلزنی کردند.

لیختن‌اشتاین یک - ارمنستان یک 

برای میزبان فریک ۷۲ و برای ارمنی‌ها بارسقیان ۱۹ گلزنی کردند.

در این گروه ایتالیا با ۲۱ امتیاز صدرنشین است و صعود کرد. فنلاند با ۱۲ امتیاز در مقام دوم، ارمنستان با ۱۰ امتیاز سوم و بوسنی نیز با ۱۰ امتیاز چهارم قرار دارد. یونان با ۵ امتیاز و لیختن‌اشتاین با یک امتیاز در رده‌های پنجم و ششم ایستاده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس