سرلشکر سلامی

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه مقاومت ملت ایران در مقابل دشمنان حد و مرز ندارد، گفت: سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد و دشمن صحنه را ترک خواهد کرد.

به گزارش مشرق، به نقل از سپاه نیوز، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع پایوران سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه سپاه نهادی مردمی است و ما همیشه و در همه جا در کنار مردم خواهیم بود، گفت:  اولویت سپاه کارجهادی و روحیه جهادی است و این را سرلوحه برنامه خود قرار داده ایم تا با حضور در عرصه های جهادی و اقتصاد مقاومتی و حمایت از رونق تولید چهره محرومیت از کشور زدوده شود.

** سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه مقاومت ملت ایران  در مقابل دشمنان حد و مرز ندارد، اظهار کرد: ما اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومترها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه چینی ها و کارهای خصمانه‌شان سد خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

واکنش فرمانده کل سپاه به عقب‌نشینی دشمن از سوریه

وی با اشاره به اینکه استقامت و مقاومت سبب پیروزی است، ادامه داد: سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد و زمانی که دشمن مشاهده می کند که جغرافیای مقاومت و تفکر گفتمان انقلاب اسلامی گسترش یافته است باید صحنه را ترک کند و چاره ای جز این کار نخواهد داشت.

سردار سلامی با بیان اینکه شکوه، اقتدار و عظمت ولایت و ایستادگی و روحیه انقلابی ملت ایران دشمن را ناامید کرده است، گفت: دشمن با مشاهده مقاومت ما مجبور به برگشت شده است، چرا که راه مقاومت روشن است و همه توفیقات امروز ما در سایه ایمان و اعتقاد به خدای متعال رقم خورده و امروز وظیفه ما برای ادامه راه مقاومت بسیار سنگین است.

فرمانده کل سپاه  با اشاره به پیروزی های اخیر ملت مظلوم یمن برابر دشمنان، بیان کرد: یمنی ها ملت مظلوم و مقاومی هستند که به رغم سنگین ترین حملات بر علیه آنها، اما با قدرت تمام و با اراده الهی بر دشمنان خود غلبه کردند.

** آمریکا و انگلیس با خواهش از یمنی‌ها آتش‌بس می‌خواهند

وی تصریح کرد: امروز آمریکا و انگلیسی ها برای آشتی واسطه گری می کنند و با خواهش از یمنی‌ها می‌خواهند  آتش‌بس کند؛ و این ضعیف‌ترین قوم مسلمانان در مقابل قوی‌ترین  نظام شرور ایستادند و با اتکا بر اراده الهی و توکل بر خدا پیروز شدند.

سرلشکر سلامی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده است، اظهار کرد:  استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است.

وی خاطرنشان کرد: امروز پیشانی بندهای مقاومت بر سر جوانان ملت های مسلمان نقش بسته و شوق شهادت روز به روز در حال گسترش است و اسلام نیز گسترش یافته است؛ ملت های مسلمان ایمان وشکوه خود را در عرصه های تقابل با دشمنان به نمایش گذاشته اند که این ها همان دستاوردهای بزرگ تاریخی رقم خورده در طول چهل سال است.

فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: پاسداران انقلاب اسلامی همواره تابع فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای بوده و همه ما با دل و جان در تحقق منویات معظم له تلاش خواهیم کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  20 7
  خواهش کردند اما یمنی ها هنوز موافقت نکردند با آتش بس و زیر بار زور نمیروند
 • IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  14 4
  خواهش کردن که تازه شروع کار هست، باید به خفت بیفتن.. درود بر یمن
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  10 4
  باید بزنید دهان امریکا را
 • IR ۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  9 0
  آقا این انگلیس و آمریکا دروغ میگن ، هزار رنگ و ترفند میزنند ، خودتون بهتر میدونید ، منتظر فرصت هستند که نباید داد تا تسلیم علنی. ،
 • Zarei IR ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  8 0
  سردار ،وهابیها نفتکش ماراجلوی لانه شغال گونه خودشان زدند،بله شاید به ظاهر التماس کنند ولی وهابی جماعت کینه جوست وجنگ طلب است به آنها طعم تلخ مرگ رابچشانید .
 • کارشناس IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  8 3
  اگر جنگ ۸ ساله نبود ما این گنجهای بزرگ را در کشور نداشتیم
 • یک ارتشی IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  7 15
  برادر من سلامی یک مرد بزرگ و فرماندهی لایق است . جاوید ایران.
 • IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  6 26
  ایول سردار
 • IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
  6 3
  سلام خدا بر سپاه پاسداران.
 • IR ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
  3 14
  سلامی سردار محبوب و دانشمند سپاه اسلام
 • IR ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  در جنگ تا امریکا ببیند شکست میخورد نیروهایش را وارد عربستان خواهد کرد منهم همین کاررا میکردم واز متحد خود بیشترین استفاده را میبردم او از عربستان هر ضربه ای بخواهد میزند شما با از بین بردن نیروی هوایی عربستان کار آل سعودرا تمام خواهید کرد/
 • IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  اگر ارتش آمریکا قبل از شما عربستان را گرفت چه باید کرد؟ جواب محاصره عربستان وزدن هر هواپیمایی که از آن خارج یا بدان وارد میشود که البته کار سختی است /
 • IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  حالا آمدیم شما از عربستان شکست خوردید چه باید کرد؟ جواب:باید تمام مرزهای آبی ایران وعربستان را با سلاح های پیشرفته ضدهوایی مجهز کنید/
 • IR ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
  0 0
  شاه کمونیست بود/

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس