کد خبر 980223
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹

به گزارش مشرق، علی علیزاده تحلیلگر مسایل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:

حامد زمانی خواننده منتسب به جناح ارزشی‌ها در مصاحبه‌ای با تی‌وی‌پلاس، نیروی انتظامی ایران را متهم به وحشیگری و کاربرد زور غیرضروری و غیرعقلانی در دستگیریش کرده. یعنی دقیقا همان ادعای ویدئوهای مسیح علی‌نژاد درباره نحوه دستگیری زنان توسط پلیس. یا همان ادعای نهادهای حقوق بشر و بی‌بی‌سی.

بیشتر بخوانید:

بازی «حامد زمانی» در پازل مصی علینژاد/ پشت پرده تحرّکات «تی وی پلاس» چه می‌گذرد؟ +عکس

چه اتفافی افتاده است؟

چرا از خواننده حزب‌اللهی تا کارمند دولت آمریکا با یکدیگر برای از بین بردن اقتدار پلیس ایران متحد شده‌اند؟ و بدتر از آن چرا مدعیان دفاع از امنیت ملی ساکتند؟ حزب اللهی ها و ارزشی‌ها چرا اعلام برلئت نمیکنند؟ مگر نمیدانند از بین رفتن اقتدار پلیس چه معنایی میدهد؟

مگر نمیدانند از بین رفتن اقتدار پلیس تضعیف نظم عمومی است و این مقدمه هرج و مرج و آشوب و مقدمه سوریه‌سازی ایران است؟ مگر نمیدانند متهم کردن پلیس در فضای عمومی آنهم بدون مدرک و دلیل به تولید پلیسی منجر میشود که دیگر جرات ندارد هیچ کس را دستگیر کند؟

شما را نمیدانم ولی من دقیقا با همان منطقی که پارسال حمله فرهاد مجیدی به پلیس را نقد کردم و با همان منطقی که حمله ماه گذشته دختران پارک آب و آتش به پلیس را نقد کردم و با همان منطقی که دو سال است حملات مسیح علی‌نژاد به پلیس را نقد کرده‌ام، اینجا هم نمیگذارم پلیس تضعیف شود ودر کنار پلیس میمانم.

اعتبار نهاد انتظامی و حافظ نظم ایران مهمتر از یک آوازخوان سلبریتی است. سکوت بعضی از مدعیان دفاع از امنیت ایران شرم‌آور است. باید در کنار پلیس کشور ایستاد. اگر کسی هم اعتراضی دارد جای اعتراضش نهادهای قانونی است نه معرکه‌گیری در فضای اجتماعی. 

 برای ما ارزش اصلی در این برهه از تاریخ این ملت امنیت ایران و مردمش است. چپ و راست هم نمیفهمیم. این جناح و آن جناح هم نداریم

و سخن اخر اینکه تی‌وی‌پلاس هم نشان داد چیزی از منافع ملی نمی‌داند و رسانه‌ای است که برای چهار تا مخاطب بیشتر حاضر است امنیت کشور را به .خطر بیاندازد. و از این نظر کم خطرتر از بی‌بی‌سی و منوتو نیست.