راهپیمایی شیعیان کشمیر در پی شهادت««سردار سلیمانی»

شیعیان کشمیر صبح جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی راهپیمایی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 5
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۳
  25 3
  ما هم در راستای تشکر از مردم کشمیر با دولت جنایتکار هند برای عمران چابهار قرارداد امضا می کنیم!
  • IR ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
   0 0
   ببخشید با پامستان وهابی پرور که سردار یک عمر باهاشون جنگید پیمان امضا نمیکنیم
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار) IR ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  0 0
  عزیز دل ملت قهرمان. سپهبد سلیمانی خوشزبان . امیر شجاع و فهیم و صبور . بسر بردی عمرت بعشق زبور . بقرآن و پیغمبر و اهل دین . بخفت کشاندی همه اهل کین . شهادت نباشد به هرکس نصیب . مگر بوده باشد وجودش خصیب . هنیئا لک ای سرور راد ما . شدی ماندگار در دل و یاد ما .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  بسوگ عزیزان که دادیم ز دست . قلوب پر از مهر ملت شکست . بداند ولی دشمن رذل و پست . اگر چه بظاهر بماتم نشست . از این حقه بازی نکرد هیچ سود . فقط نفرتش در دل ما فزود . محال است یک ملت باصفا . نباشد بعهد خودش با وفا تو کز عهد و ایمان نداری خبر . دهان بسته و از سپه نام مبر . ندیدی چگونه بخفت کشاند . ابر مفسدی را بجایش نشاند؟ اذاق العدو صواریخنا . اضاء الظلام تواریخنا . پس ای نا جوانمرد بر گشته بخت . مکن کار خود زار و بیهوده سخت . با سلام و درد بر شما خواننده ی عزیز.
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  در یکی از صفحات خبر گزاری شریف رسا آمده است: تذوق الا میرکیون طعم الصواریخ الایرانیة .... لذا بنده عرض میکنم: چشیدند طعمش ز ایران ما . به پرتاب رزمنده شیران ما . نه این بار اول که چند باره است . پذیرائی از خصم خونخواره است. کنندش پذیرش بموشک زیاد . که دائم نگه دارد آن را بیاد.
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  این سروده را که در اینجا میآورم زمانی سروده شد که دلاور مردان غیور و عزیز سپاه پاسداران اسلامی داعشیان فاسد را در دیر زور با موشک های ایران بهلاکت رساندند و دیر زور را بر ای آنان به دیر گور مبدل ساختند : بار دیگر موشک پرواز خوش . کرد خاکستر سر دشمن که هش . امت اسلام را نشناخته ای . خود به شیطان لعین بد باخته ای . رو بهان لرزه در دل پر ز ترس . کی ز قرآن کریم گیرند درس . کشور ایران پر است از شیر مرد . از زن و کودک بگیر تا پیر مرد. آفرین بر این سپاه نازنین. شهرتش افکنده در عالم طنین . دوزخ است اینک به دشمن دیر زور . آتش و دود است که بر خیزد ز گور . پس بگوئید بعد از اینش دیر گور . گور قلب ایستادگان و چشم کور. با سلام و درود بر شما خوانند ه ی عزیز .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  درود بر غیوران خوب سپاه . بقدرت کنند دشمنان سر براه . از آنان بمالند بخاک پوزه ها . کنند حفظشان داخل موزه ها . بنازم به این عزت و اقتدار .کند هر مسلمان به آن افتخار .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  درود بر غیوران خوب سپاه . بقدرت کنند دشمنان سر براه . از آنان بمالند بخاک پوزه ها . کنند حفظشان داخل موزه ها . بنازم به این عزت و اقتدار .کند هر مسلمان به آن افتخار .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
  0 0
  دشمنان خبیث . بشنوید این حدیث . فرعونان زمان . هیچ ندارید امان . ما قوی تر ز شیر . از جوان تا به پیر هر کدام یک یلیم . همچو موسی کلیم . کار سر دار خویش . می بریم خوب به پیش . راه حق می رویم . تا که پیروز شویم . چون به عقل سلیم . بود باید حلیم .
 • محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ) IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
  0 0
  سپهبد سلیمانی با صفا . همه عمر کردی بعهدت وفا . بدان نیست مهرت ز دلها جدا . قرارگاه عرش بزر گ خدا . همه غمگساریم ز پیر و جوان . براهت رویم جملگی پر توان . با عرض سلام و احترام بر عزیزانی که در این وب سایت زحمت میکشند و نوشته های این بنده ی کوچک خدا را منتشر میکنند و شما عزیزانی که وقت شریفتان را برای خوانده آنها صرف می کنید . متشکرم.
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
  0 0
  در سخن با حکومت آل سعود : اما علمتم یا آل السعود . فلیس محلا لکم للقعود ؟ کسی کو شود خادم غربیان . بداند یقین می رود از میان . چنان سیلی سخت خورد آن پلید . که شد زهر مارش لبن از ولید. . ندوشد دگر از عرب هیچ شیر . بفهمد اگر خود شده سر بزیر . محمد مهدی اسلامی (نام مستعار ).

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس