کد خبر 998755
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
لیورپول و لستر

لیورپول در دیداری دشوار موفق شد ۱-۲ لسترسیتی را مغلوب کند.

به گزارش مشرق، لیورپول در شبی که به مراتب نمایش بهتری از لسترسیتی داشت، فاصله ای تا کسب اولین تساوی فصل نداشت اما در نهایت پنالتی دقیقه ۹۲ جیمز میلنر باعث شد روند پیروزی های آنها ادامه پیدا کند.

اولین فرصت بازی روی پاس آرنولد و در دقیقه ۱۳ برای لیورپول ایجاد شد، اما ضربه جیمز میلنر از بالای دروازه لستر به بیرون رفت.

در ادامه باز هم توپ و میدان در اختیار لیورپول بود و آنها می توانستند با موقعیت سازی آرنولد به گل برسند، اما روبرتو فیرمینو در موقعیتی خوب نتوانست ضربه مناسبی به سمت دروازه لستر بزند.

اما در دقیقه ۴۰ لیورپول به گل اول دست یافت. پاس زیبا و پشت مدافعان جیمز میلنر در موقعیتی تک به تک و با فرار فوق العاده سادیو مانه به وی رسید و این مهاجم سنگالی موفق شد با ضربه ای دقیق گل اول لیورپول را به ثمر برساند.

لحظاتی بعد لیورپول روی پاس به بیرون فیرمینو تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما این بار ضربه مانه توسط کسپر اشمایکل مهار شد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ لیورپول به پایان رسید.

در همان اوایل نیمه دوم، لیورپول فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت اما ضربه محمد صلاح در مقابل دروازه توسط سنگربان لستر مهار شد.

در دقیقه ۵۷ سادیو مانه در صحنه متوالی تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما با حضور به موقع ایوانز این فرصت های خوب دفع شد.

در دقیقه ۷۱ واینالدوم می توانست گل دوم لیورپول را به ثمر برساند اما ضربه او راهی به دروازه لسترسیتی نیافت. لحظاتی بعد این فابینیو در مقابل دروازه لستر صاحب موقعیت شد اما شوت او نیز با حداقل اختلاف از کنار دیرک دروازه به بیرون رفت.

اما فرصت سوزی های لیورپول در نهایت باعث شد لستر در دقیقه ۸۰ به گل تساوی دست یابد. پاس عمقی پرز در محوطه به مدیسون رسید و او با ضربه ای محکم گل تساوی را وارد دروازه آدریان کرد.

اما بعد از حملات فراوان، لیورپول در دقیقه ۹۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که جیمز میلنر موفق به گلزنی شد تا لیورپول با این گل ثانیه های پایانی در نهایت در این دیدار دشوار به برتری دست یابد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس