کد خبر 996249
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
گابریل کالدرون مربی پرسپولیس دربی فوتبال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گزینه های اول من برای خط حمله پرسپولیس به سپاهان و استقلال و قطر رفتند.

به گزارش مشرق، گابریل کالدرون بعد از شکست 2 بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: شب بخیر به همه، در ابتدا دوست دارم به تیم سپاهان تبریک بگویم خوب بازی کردند و همچنین به تیم خودم تبریک می گویم که خوب مبارزه کردند.

* در بازی های حساس اگر فرصت از دست بدهید، دچار مشکل می‌شوید

وی ادامه داد: در نیمه اول فرصت گل داشتیم و در چنین بازی هایی وقتی فرصت گلزنی را از دست بدهی به مشکل می خوری. متاسفانه دو روز ریکاوری کمتر داشتیم و این مساله در 15 دقیقه پایانی خودش را نشان داد ولی در مجموع در بازی برابر بودیم.

* نیمه اول نادری و جونیور فرصت های خوبی برای گلزنی داشتند

کالدرون تاکید کرد: در نیمه اول هم نادری فرصت خوبی داشت و هم جونیور که این فرصت ها را از دست دادند و وقتی در چنین بازی هایی فرصت گلزنی استفاده نکنید با مشکل مواجه می شوید.

بیشتر بخوانید:

آغاز بحران پرسپولیس با نام برانکو؟

* تا دقیقه 80 خیلی خوب بودیم
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در هفته پنجم از خستگی تیم سخن می گویید و با این شرایط بازی به بازی بدتر می شوید گفت: من گفتم 2 روز نسبت به حریف ریکاوری کمتر داشتیم و این مساله در یک ربع آخر خودش را نشان داد. همانطور که گفتم تیم های ما برابر با تیم هایی که در لیگ قهرمانان هستند دوندگی دارد ولی 2 روز ریکاوری کمتر تفاوت زیادی دارد. تیم ما از نظر فیزیکی خوب است. اگر دو فرصت گلزنی نیمه اول را استفاده می کردیم این خستگی خودش را نشان نمی داد. تیم ما تا 80 دقیقه خیلی خوب مبارزه کرد ولی در حمله آنطورکه باید باشیم، ظاهر نشدیم.

* بازیکن با دیدن بی‌عدالتی اعتراض می‌کند

کالدرون درمورد رفتار بیرانوند واعتراضش به کارت زرد گفت: هر بازیکنی شخصت خودش را دارد. وقتی بی عدالتی در بازی مشاهده می کند اعتراض می کند و داور هم همیشه حق دارد. دوست دارم آن تصاویری که باعث کارت زرد داده شد را مرور کنید. برای همه تیم ها این جا بازیکن با پایش ضربه می زند کارت زرد می دهند اما کنعانی زادگان تا به داور نزدیک می شود کارت نشان می‌دهد! این معیارعادلانه نیست. اینکه بازیکنی محترمانه با داور صحبت کند کارت بگیرد و بازیکنی که لگد می زند هم کارت بگیرد، این عادلانه نیست. داوران سطح بالا هستند و همیشه هم حق دارند. داور هم با بازیکن صحبت می کند و تا زمانی که همدیگر را تحمل می کنند این رفتار وجود دارد مگر اینکه بی احترامی صورت بگیرد.

* مهاجمان پرسپولیس خطرناک نیستند

سرمربی پرسپولیس در مورد شکست مقابل 2 مدعی تراکتور و سپاهان گفت: در مجموع از روند تیم راضی هستم. حق باشماست و نظر شما درست است. در خط حمله مشکل داریم و تاثیرگذاری را نداریم. مهاجمان ما برنده و خطرناک نیستند.

* جونیور جوان است و نمی‌تواند خودش را با تیم وفق بدهد
وی در مورد اینکه چرا انتخاب نهمش را به تیم پرسپولیس آورده گفت: جونیور جوان است. نمی تواند با تیم ارتباط برقرار کند و ریتم بازی اینجا برایش سخت است. تلاش می کند خودش را با تیم وفق بدهد و شرایط پیچیده تر می شود. وقتی بازیکنان نمی توانند با او ارتباط برقرار کنند. او هنوز برندگی لازم را ندارد. تیم های بزرگ نیاز به مهاجمان خیلی خوب و برنده دارند سعی می کنم به مهاجمان اعتماد به نفس بدهم تا به سطح مورد نظر برسند.
* گزینه های اولم به قطر، سپاهان و قطر رفتند

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که اول فصل نگفتید جونیور گزینه نهم است بلکه اعلام کردید که وی گزینه دوم بوده وچه زمانی این مهاجم به شرایط مناسب می رسد گفت: بازیکنی که در تیم ملی بود و به قطر رفت گزینه اول بود. بعد گزینه بعدی مهاجم سپاهان بود آن بازیکنی که به قطر رفت و نخواست بیاید. گزینه بعدی هم مهاجم استقلال بود. گزینه دیگر هم مهاجم تونسی بود. گزینه های زیادی بودند. این مطلبی که می گویید درست نیست. تا الان 5 گزینه برایتان بیان کردم.
وی در مورد اینکه خود شما گفتید گزینه دوم بوده گفت: نه این طور نیست.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس