مرگ کودک

پلیس نیومکزیکو در تحقیقات اولیه متوجه شده که این زن ساعت شش و سی دقیقه صبح، نوزاد را از خانواده‌اش تحویل گرفته و قرار بوده آن را به مهد نوزادان ببرد و سپس به محل کارِ خود برود. اما...

سرویس جهان مشرق- تامی بروکس زن ۴۱ ساله در نیومزیکو به جرم قتل غیرعمد نوزاد ۲ ساله توسط پلیس دستگیر شد.

این اتفاق روز سه شنبه ۱۷ سپتامبر در خیابان ترنر شمالیِ شهر نیومکزیکو روی داد زمانی که مردم به پلیس اطلاع دادند یک نوزاد دو ساله در خودرو رها شده، بی‌حرکت است و هیچ پاسخی به تلاش عابران نمی‌دهد.

پلیس نیومکزیکو در تحقیقات اولیه متوجه شده که این زن ساعت شش و سی دقیقه صبح، نوزاد را از خانواده‌اش تحویل گرفته و قرار بوده آن را به مهد نوزادان ببرد و سپس به محل کارِ خود برود. اما بعد از تحویل‌گرفتن نوزاد، یادش رفته که باید ابتدا به مهد برود. او بخاطر عجله یا حواس‌پرتی مستقیماً به مقابل محل کار رفته، درِ خودرو را قفل کرده و در محل کار حاضر شده است!

بعد از چند ساعت، عابران متوجه وجود یک نوزادِ بیحرکت در صندلی عقب خودرو می‌شوند و هر چه تلاش می‌کنند، پاسخی از آن دریافت نمی‌کنند. در نتیجه سریعاً به پلیس اطلاع می‌دهند اما کار از کار گذشته بود و گرما جان کودک را گرفته بود.

بروکس اکنون به جرم قتل غیرعمد بازداشت است و کودک نیز در اختیار پزشک قانونی قرار گرفت.

سالانه نزدیک به ۴۰ کودک در تابستان به دلیل جاماندن در خودرو جان خود را از دست می‌دهند. گفته می‌شود دمای خودرو ممکن است حتی ۱۰ دقیقه بعد از خاموش‌شدن بر ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالغ شود.

منابع

https://www.kcbd.com/۲۰۱۹/۰۹/۱۸/hobbs-nm-woman-arrested-after-child-dies-hot-car

https://matzav.com/attention-parents-۱۸-kids-have-died-this-summer-after-being-left-in-hot-cars

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس