فرمانده قرارگاه غرب ارتش

فرمانده قرارگاه غرب ارتش گفت: با بهره‌گیری از تعدادی پهپاد نیروی ارتش جمهوری اسلامی مسیر زوار اربعین حسینی از لحاظ امنیتی رصد می‌شود.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر «فرهاد آریانفر» فرمانده قرارگاه غرب ارتش صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، از آمادگی زیرساخت‌های لازم به منظور خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به زائران اربعین حسینی در مرز خسروی از سوی ارتش خبر داد.

فرمانده قرارگاه غرب ارتش در خصوص احداث پارکینگ، گفت: در بحث احداث پارکینگ در محل شهرک صنعتی قصرشیرین ۶۰ هکتار با ظرفیت ۲۰ هزار خودرو آماده شده است.

بیشتر بخوانید:

جزئیات منتشر نشده از ساقط کردن گلوبال هاوک/ باور۳۷۳ پاسخگوی هرتهدیدی است

وی از افزایش و تقویت نیروها برای برقراری امنیت در این مرز خبر داد و افزود: پایش تصویری مسیر تردد زوار در مرز خسروی توسط نیروهای مستقر در منطقه انجام می‌شود.

آریانفر به رصد مسیرهای تردد زوار از طریق پهپادها در آن‌سوی مرزها اشاره و بیان کرد: با بهره‌گیری از پهپادهای ارتش جمهوری اسلامی مسیر زوار از لحاظ امنیتی و رصد می‌شود.

وی تاکید کرد: تمامی گشت‌های هوایی و پایش تصویری نوار مرزی و مسیر پیاده‌روی زائران در راستای افزایش احساس امنیت زوار است.

فرمانده قرارگاه غرب ارتش با اشاره به جانمایی محل احداث بیمارستان صحرایی در این منطقه، ادامه داد: اورژانس هوانیروز نیز در مرز مستقر می‌شود.

وی به خدمات‌رسانی ناوگان ترابری ارتش برای خدمت به زوار اشاره کرد و افزود: برای تسریع در امور حمل و نقل زائران ناوگان ترابری در اختیار زوار است تا بخشی از مسیر را خدمات‌رسانی کند.

آریانفر به آمادگی در راستای خدمات‌رسانی به ۳۵ تا ۶۰ هزار نفر در روز خبر داد و گفت: تأمین هر سه وعده صبحانه، نهار و شام برای زوار و همچنین میان‌وعده پیش‌بینی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس