کد خبر 989756
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
قاچاق دارو

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه با داروی قاچاق برخورد قاطع می‌شود گفت: خرید و فروش داروی قاچاق در فضای مجازی و حقیقی مورد رصد نیروی انتظامی قرار می‌گیرد و با قاچاقچیان برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد با قاچاقچیان مواد دارویی اظهار داشت: با کسانی که دارو را به صورت قاچاق به فروش می‌رسانند اقدامات در سنوات گذشته از سوی نیروی انتظامی انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

سلامت مردم در چنگ مافیای دارو

داروخانه های اینستاگرامی؛ شعبه دوم ناصر خسرو

وی با بیان اینکه فروش دارو به صورت قاچاق در فضای مجازی و حقیقی مورد رصد نیروی انتظامی قرار دارد افزود: در این راستا نیروی انتظامی در سال‌های گذشته توفیقاتی داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در برخورد با داروی قاچاق مسئولان مربوطه پای کار آمده‌اند تصریح کرد: حوشبختانه اکنون در برخورد با قاچاق دارو مسئولان مربوطه پای کار آمده‌اند که امید می‌رود با یک همت و تلاش جمعی بتوانیم یک برخورد مناسبی با فروشندگان داروهای قاچاق داشته باشیم.

سردار اشتری با بیان اینکه فروش داروی قاچاق  در چند نقطه مختلف است افزود: فروش داروی قاچاق یک نقطه خاصی نیست بلکه  نقاط مختلف و در فضاها و شهرهای گوناگونی از جمله فضای مجازی فروش داروی قاچاق وجود دارد که امید می‌رود بتوان برخورد مناسبی با این قاچاقچیان داشته باشیم.

وی، با بیان اینکه این اقدام با هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود گفت: از سال گذشته در برخورد با قاچاق دارو کارها و اقدامات لازم انجام شده و در این راستا برخی باندهای قاچاق دارو شناسایی و تعدادی از آنان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به موضوعات اخیر در زمینه قاچاق دارو خاطر نشان کرد:با توجه به موضوعات اخیر در رابطه با قاچاق دارو، به‌حمدالله اشراف خوبی وجود دارد که با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه ان‌شالله اقدامات موثری صورت می‌گیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس