کد خبر 988407
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵
مجرم

سه همکلاسی دوران مدرسه پس از سال‌ها دوستی در تهران یک باند تبهکاری تشکیل دادند.

به گزارش مشرق، آن‌ها با دو مرد دیگر در خیابان نواب در نقش ایست بازرسی از طعمه هایشان اخاذی می‌کردند.

 بیشتر بخوانید:

باند زمین خواران ۲ هزار میلیارد ریالی متلاشی شد


بامداد شوم


ساعت ۱:۴۵ بامداد چهارشنبه ۶ شهریور امسال، مرد جوانی سوار بر خودروی پراید مشکی سراسیمه خود را به ماموران گشت کلانتری ۱۱۲ ابوسعید رساند و ادعا کرد پنج مرد در خیابان نواب در نقش ایست بازرسی دست به اخاذی می‌زنند.

مرد جوان به ماموران گفت: کمی جلوتر یک خودروی پراید به صورت مایل در خیابان توقف کرده بود و با در دست داشتن چراغ قوه و بستن خیابان در نقش ایست بازرسی قصد سرقت از من را داشتند که توانستم از دست آن‌ها فرار کنم.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل ایست بازرسی پنج مرد جوان رفتند که مشاهده کردند چهار مرد در کنار یک خودروی پراید نقره‌ای که به صورت کج در خیابان توقف کرده، ایستاده‌اند و یک جوان دیگر پشت فرمان خودرو قرار دارد.
یکی از ماموران خود را به خودروی پراید رساند که داخل خودرو، یک چاقوی بزرگ دید. راننده پراید با مشاهده ماموران به سرعت پا به فرار گذاشت و چهار مرد که در کنار خودرو ایستاده بودند با فرار همدستشان متوجه حضور پلیس در محل شدند و یکی از آن‌ها نیز پا به فرار گذاشت، اما سه مرد دیگر از سوی تیم گشت کلانتری دستگیر شدند.


دزدان همکلاسی


درحالی که همه مدارک و شواهد حکایت از تبهکار بودن این سه مرد دارد آن‌ها اصرار بر بیگناهی دارند و سناریوی عجیبی را پیش روی ماموران قرار دادند.

امیر به ماموران گفت: من یک دست فروش هستم و دو دوست دیگرم که یکی از آن‌ها کارگر بازار آهن است و دیگری انگشتر نقره در قهوه‌خانه‌ها می‌فروشد، همگی از دوران مدرسه با هم دوست و صمیمی هستیم.

وی افزود: ما هر روز بعد از پایان کار با هم قرار می‌گذاریم و پول هایمان را روی هم می‌گذاریم و یک پک گل می‌خریم و با هم شروع به مصرف آن می‌کنیم.

پسر جوان ادامه داد: امشب هم برای خرید مواد مخدر گل قرار داشتیم و به سراغ دو مرد جوان که سوار بر خودروی پراید بودند، رفتیم تا مواد مخدر بخریم و از ماجرای ایست بازرسی اطلاعی نداریم. چراغ قوه و چاقو نیز برای آن‌ها بود و ما تنها خریدار مواد مخدر گل بودیم که ناگهان دیدیم دو پسر جوان با حضور ماموران پا به فرار گذاشتند.

بنا بر این گزارش، بازپرس علی وسیله ایردموسی از شعبه ۵ در حالی که سه متهم اصرار بر بی‌گناهی دارند با توجه به مدارک پلیس که حکایت از سارق بودن این متهمان در نقش ایست بازرسی دارد دستور بازداشت آن‌ها را صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری دو متهم فراری پرونده ادامه دارد.

منبع:خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس