بلیت الکترونیکی

هواداران پرسپولیس در حالی به ورزشگاه آزادی مراجعه کردند که برخی از آنها بلیت الکترونیکی برای تماشای نخستین بازی این تیم مقابل پارس جنوبی را در اختیار ندارند.

به گزارش مشرق، دیدار افتتاحیه نوزدهمین رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۹.۱۰ امشب بین تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران که برگزاری بازی های این دوره از مسابقات را منوط به بلیت فروشی الکترونیکی و شماره گذاری صندلی ها کرده بودند در روز نخست این رقابت ها هواداران فوتبال را با مشکل رو به رو کردند.

* حدود هزار نفر از هواداران پرسپولیس در فاصله دو ساعت مانده به شروع بازی بدون تهیه بلیت الکترونیکی در ورزشگاه حضور داشتند که مسئولان استادیوم آزادی مانع از ورود آنها شدند، عده ای از این هواداران معتقد بودند بلیت را تهیه کرده اند اما پیامک مربوط به دریافت بلیت به دست شان نرسیده، عده ای نیز همچنان تصور می کردند که تعدادی بلیت کاغذی در استادیوم به فروش می رسد اما طبق  اعلام قبلی خبری از بلیت فروشی در ورزشگاه نبود.

* با وجود اینکه هواداران پرسپولیس قصد داشتند در همان ورودی ورزشگاه نسبت به تهیه بلیت از طریق سامانه اینترنتی اقدام کنند اما موفق به طی کردن عملیات نمی شدند و سایت در نظر گرفته شده برای فروش اینترنتی بلیت برای آنها بسته بود.

*  ناراحتی تماشاگران پرسپولیس برای ورود به ورزشگاه باعث شد عده ای از آنان با شعارهای خود نسبت به عملکرد مدیران فدراسیون و سازمان لیگ واکنش نشان دهند.

* با وجود اینکه دیدار امشب سرخپوشان مقابل پارس جنوبی بازی افتتاحیه لیگ برتر محسوب می شود خبری از مراسم خاص و ویژه در محوطه ورزشگاه نبود.

* تعدادی از بوفه های داخل ورزشگاه نسبت به فصل گذشته ترمیم و تعمیر شده بود تا هوادار به راحتی بتواند خرید کند.

* ورود تماشاگران پرسپولیس به داخل ورزشگاه با نظم خاصی همراه بود و ماموران انتظامی به طور دقیق متوجه تعداد هوادارانی که برای تماشای بازی به استادیوم آزادی آمده بودند می شدند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس