کد خبر 985941
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۲
حمله موشکی

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک فروند موشک بالستیک میان برد ، اتاق عملیات مشترک ائتلاف سعودی را در منطقه «صامطه» در جیزان در جنوب عربستان سعودی هدف قرار داد.

به گزارش مشرق، سخنگوی نیروهای مسلح یمن خبر داد یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک میان‌بُرد را به اتاق عملیات مشترک دشمن سعودی در منطقه «صامطه» جیزان شلیک کرد که با دقت بالا به هدف خود اصابت کرد.

به گزارش وبگاه خبری المسیره، این مقام نظامی یمن تاکید کرد در حمله مذکور شمار زیادی از نظامیان و مزدوران سعودی از جمله چند فرمانده آنها کشته یا زخمی شدند.

بیشتر بخوانید:

شکست مزدوران آل‌سعود در استان «ابین» + نقشه میدانی و عکس

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: حمله به اتاق عملیات مشترک متجاوزان پس از یک عملیات اطلاعاتی مربوط به این عملیات در مرز صورت گرفت.

توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین روز چهارشنبه محل تجمع مزدوران ارتش عربستان در شرق الخوبه و شرق الدود در جیزان را هدف گرفته و شماری کشته یا زخمی در صفوف آنها بر جای گذاشت.

یک تانک آبرامز ارتش سعودی هم در یک حمله راکتی به سایت العمود در الخوبه جیزان از کار افتاد.

در جبهه مرزی دیگر جنگ یمن، رزمندگان ارتش یمن همچنین یک فروند موشک زلزال ۱ به محل تجمع مزدوران ارتش عربستان در گذرگاه علب در عسیر شلیک کردند که چندین زخمی برجای گذاشت.

شماری از مزدوران سعودی هم بر اثر انفجار خودروهای آن بر اثر انفجار یک بمب دستی کاشته در «مجازه» زخمی شدند.

در نجران هم تلاش مزدوران ارتش عربستان در السدیس ناکام گذاشته شده و شماری کشته و زخمی بر اثر انفجار دو بمب دستی برجای گذاشت.

در منطقه الربعه هم شماری از مزدوران ارتش عربستان در کمین یگان مهندسی ارتش و کمیته های مردمی یمن کشته یا زخمی شدند.

در استان حجه رزمندگان یمنی یک فروند موشک زلزال ۱ به پادگان تازه تاسیس مزدوران سعودی در غرب جبل النار شلیک کردند. در منطقه حیران این استان هم شماری مزدور سعودی در کمین یگان مهندسی یمن کشته یا زخمی شدند.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس