کد خبر 984143
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
آمریکا و منافقین نمایه

امریکن کانزرویتیو ضمن اشاره به گزارش یک پایگاه آمریکای درباره تبدیل شدن صدای آمریکا به بلندگوی ترامپ و منافقین می‌نویسدهزینه تبلیغات برای گروهک منافقین ازپول مالیات دهندگان آمریکایی تأمین می‌شود.

به گزارش مشرق، پایگاه «اینترسپت» اخیرا در گزارشی به این موضوع پرداخته که چگونه شبکه «صدای آمریکا» به بلندگوی دونالد رامپ و گروهک تروریستی منافقین تبدیل شده، پرداخته است.

این پایگاه می‌نویسد که در پی ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید، صدای آمریکا نیز مأموریت ادعایی خود مبنی بر ارائه «اخبار متعادل» را زیر پا گذاشته و از ترامپ حمایت می‌کند و شگفت‌آور نیست که اکنون شبیه وی رفتار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

کمک مالی به منافقین از اتاق مجاور +عکس

در همین ارتباط «امریکن کانزرویتیو» در یادداشتی به قلم «دنیل لاریسون» به تشریح این گزارش پرداخته و می‌نویسد: حمایت یک رسانه تحت حمایت مالی دولت آمریکا از مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) بسیار آزار دهنده و منزجر کننده است و این موضوع نشان می‌دهد که بخش فارسی صدای آمریکا کار واقعی گزارش‎دهی خود را رها کرده است.

بخش فارسی صدای آمریکا یا بلندگوی منافقین/امریکن کانزرویتیو: حمایت یک رسانه تحت حمایت مالی دولت آمریکا از منافقین بسیار منزجر کننده است

وی می‌نویسد: بسیار منزجر کننده است که یک فرقه که دستانش به خون آمریکایی‌ها آلوده است چنین پوشش روز افزونی از سوی یک شبکه تحت حمایت مالی دولت ما دریافت می‌کند.

لاریسون می‎افزاید: به اندازه کافی ناخوشایند است که روزنامه‌ها محتواهای حمایتی از مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) را منتشر می‌کنند، اما این موضوع حتی بسیار بدتر است. دلارهای مالیاتی ما در حال حرکت به سمت ارتقای یک گروه غیرقانونی هستند که حتی از اعضای خود نیز سوء استفاه کرده و تا چند سال پیش از این نیز در لیست گروه‌های تروریستی قرار داشت.

بخش فارسی صدای آمریکا یا بلندگوی منافقین/امریکن کانزرویتیو: حمایت یک رسانه تحت حمایت مالی دولت آمریکا از منافقین بسیار منزجر کننده است

نگارنده این یادداشت در امریکن کانزرویتیو می‎افزاید: با توجه به حمایتی که مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) در گذشته دریافت کرد و همچنان از سوی برخی از دستیاران ارشد ترامپ مانند «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی آمریکا دریافت می‌کند، متاسفانه شگفت‌آور نیست که بخش فارسی صدای آمریکا به صور روزافزونی حامی این گروه و به طور همزمان حامی ترامپ شده است.

وی در بخش دیگری می‌نویسد: تغییر در این شبکه (صدای آمریکا) تاکنون از تمایل به «جلب رضایت دولت ترامپ» نشأت گرفته و کاملا آشکار است که آن‌ها فکر می‌کنند تقویت مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) و تبلیغ پیام علیه ایران راه‌های این جلب رضایت هستند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس