کد خبر 983745
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
حیدر بهاروند

با اعلام رئیس سازمان لیگ فوتبال باشگاه‌های ذوب آهن، پارس، نفت مسجدسلیمان، صنعت نفت، سایپا، فولاد نمی‌توانند در هفته اول و دوم میزبان باشند!

به گزارش مشرق، حیدر بهاروند درباره تغییرات رخ داده در ورزشگاه ها در راستای الزامات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عنوان کرد: مایه خرسندی است که جامعه فوتبال و مردم عزیز علاقمند در هفته ها و روزهای اخیر خبرهای خوبی از اکثریت ورزشگاه هایی که مسابقات لیگ برتر در آن ها برگزار می شود شنیده اند. این تحولات با تلاش گسترده وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، باشگاه ها، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و شرکت تجهیز عملیاتی شد تا در مسیر رفاه حال تماشاگران برای فصل آتی مسابقات گام های استواری برداشته شود. اتفاقی که در سیرجان و قائمشهر رخ داد نمونه عملی تحقق اهداف بزرگ در بحث زیرساخت ها بود که می تواند برای همه باشگاه ها الگو باشد.

وی ادامه داد: به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فوتبال، صمیمانه سپاسگزار تلاش های صورت گرفته هستم. اینکه باشگاه ها تلاش کردند تا بستر لازم برای تحقق استاندارهای مدنظر انجام شود، هزینه های زیادی را می طلبید که با همت و تلاش و کوشش همه جانبه رنگ واقعیت به خود گرفت و لذا طرح مباحثی چون ظاهری بودن این تغییرات ظلم،توهین و بی انصافی در حق مردم ،باشگاه ها و خانواده فوتبال تلقی می شود.

رئیس سازمان لیگ با انتقاد از یکی از روزنامه های کشور گفت: این روزنامه که از دولت ارتزاق می کند واقعیت روند پیشرفت ورزشگاه ها را وارونه القا می کند و این روند را ظاهری تلقی کرده است. این رفتار، اجحاف در حق مردم و هواداران خوب باشگاه ها است که زحمات آنان را نادیده می گیرند. امیدواریم در هر مقطع زمانی واقعیت ها گفته شوند و همه دوستان رسانه ای می توانند به ورزشگاه رفته و خود از نزدیک تغییرات و ایجاد الزامات را به نظاره بنشینند.

بیشتر بخوانید:

زمان قطعی آغاز لیگ برتر مشخص شد

رییس سازمان لیگ خاطرنشان کرد: درباره ورزشگاه آزادی گیت های بیرونی و طبقه اول تکمیل و در حال حاضر فرآیند تکمیل گیت های طبقه دوم انجام می شود. مشکل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای فروش الکترونیک بلیت هم حل شد.

وی ادامه داد: در ورزشگاه شاهین شهرداری بوشهر دوربین ها کار گذاشته شده و صندلی های این ورزشگاه هم شماره گذاری شده است. گیت های ورزشگاه هم در حال نصب است تا میزبان مسابقات شاهین بوشهر باشد.

بهاروند افزود: درباره باشگاه گل گهر باید بگویم که سکو، رختکن و وی آی پی ساخته شده است. گیت ها در حال نصب است و شماره گذاری تمام شده است. در ورزشگاه ماشین سازی، کار راه اندازی دوربین ها انجام شده، شماره گذاری ها انجام می شود و گیت ها در حال نصب است.

وی یادآور شد: در بحث باشگاه ذوب آهن اصفهان یک قسمتی از ورزشگاه سکو نداشت که سکو گذاری شده است.این ورزشگاه گیت ندارد و تلاش می کنند تا گیت ها را هم نصب کنند. نفت مسجد سلیمان هم تقریبا مانند ذوب آهن است و باید در بازی اول بیرون بازی کند. ورزشگاه فولاد هم فقط گیت می خواهد چون شماره گذاری انجام شده و دوربین هم دارد اما بعید است به این هفته برسد.

بهاروند خاطرنشان کرد: برای هفته دوم لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز دوربین هایش نصب شده،صندلی ها در حال نصب و شماره گذاری هستند و گیت ها هم در حال آماده سازی است و به هفته دوم می رسد. ورزشگاه پارس جنوبی در حال حاضر صندلی هایش را شروع به نصب کرده ولی بعید است به هفته دوم برسد چون گیت ها آماده نیست. سایپا و صنعت نفت بعید است به هفته دوم برسند و بیرون از خانه بازی می کنند. استادیوم سپاهان هم صندلی گذاری شده و دوربین نصب شده و فقط گیت مانده و به هفته دوم می رسد. نساجی مازندران هم فقط گیتش مانده و صندلی گذاری شده است و به احتمال زیاد به هفته دوم می رسد. شهر خودرو هم گیت هایش باقی مانده که بعید است برسد ولی موضوع را پیگیری می کنند. هر ورزشگاهی الزامات را ایجاد نکند نمی تواند میزبان مسابقات باشد.

منبع: سایت سازمان لیگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس