کد خبر 982164
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
کالدرون

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید برخی با وجود ادعای تعصب، برای کسب پول بیشتر از این تیم جدا شده‌اند.

به گزارش مشرق، نیما نکیسا پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر و قرعه تیم پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ اظهار کرد: تیمی که برنامه قهرمانی داشته باشد، نباید برایش مهم باشد که کدام تیم روبرویش قرارگرفته است. کار برای پرسپولیس سخت است اما این تیم باید آمادگی لازم را برای رقابت با حریفان را داشته باشد.

او ادامه داد:‌پرسپولیس بازیکنان خوب و با اطمینانی را در اختیار گرفته است اما باید شرایط تیم‌های دیگر را در لیگ امسال در نظر گرفت. به نظر من در فصل پیش روی لیگ برتر، ما مسابقات پویاتری را شاهد خواهیم بود چون تیم‌های خوبی برای لیگ امسال بسته شده است و نمی‌توانیم بگوییم که تنها چند تیم انگشت شمار مدعی قهرمانی هستند.

نکیسا افزود:‌ به نظر من امسال می‌توانیم چند تیم پدیده در لیگ داشته باشیم. صنعت نفت آبادان تیم خوبی دارد و می‌تواند در لیگ امسال حرفی برای گفتن داشته باشد و همچنین شاهین شهرداری بوشهر تیم پرتلاشی دارد و می‌تواند خودش را در لیگ برتر نشان دهد.

این پیشکسوت فوتبال درباره عدم آمادگی تیم‌ها در هفته‌های اول لیگ برتر و رقابت پرسپولیس با تیم‌های مدعی خاطرنشان کرد:‌ عدم آمادگی ۱۰۰ درصد تیم‌ها فکر می‌کنم در همه تیم‌ها وجود دارد. یعنی اگر پرسپولیس آمادگی کامل را نداشته باشد، تیم‌های مقابل هم چنین وضعیتی خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

اولتیماتوم کالدرون به مدیریت پرسپولیس

او درباره پرسپولیس و تغییرات اخیر این تیم اظهار کرد: در تمام دنیا، تغییرات گریزناپذیر است. به طور مثال الکس فرگوسن بعد از ۲۶ سال از منچستر یونایتد می‌رود. پرسپولیس هم فقط در برانکو خلاصه نمی‌شود. هر کسی که در پرسپولیس می‌آید باید خوشحال باشد که پا به تیمی گذاشته است که یکی از ۵ قدرت برتر آسیا است. به نظر من گابریل کالدرون کار سختی در پیش دارد چون سرمربی سابق پرسپولیس، فردی محبوب بود و می‌دانست که چطور با رسانه‌ها و هواداران صحبت کند. کالدرون تا به حال به دنبال حاشیه نبوده و این نکته بسیار خوب و مهمی است.

نکیسا گفت: بعضی‌ها کاسه داغ‌تر از آش هستند و با صادر کردن بیانیه می‌خواهند افراد باشگاه را زیر سوال ببرند. در ابتدا باید گفت که پرسپولیس را به نام کسی نزده‌اند. ما از سال ۷۱ وارد باشگاه شدیم، تا به حال چقدر تغییرات در پرسپولیس وجود داشته است؟ آدم‌هایی وجود دارند که خود را عاشق سینه چاک پرسپولیس می‌خوانند. شما اگر عاشق هستی چرا برای یک قرون دو زار بیشتر به یک تیم دیگری در دوران بازیگری خود می‌روی؟ منظور من یک نفر نیست و این مساله به چند نفر برمی‌گردد.

او افزود: من اگر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس هستم، باید ادبیات هواداری آن را هم به خوبی رعایت کنم. باید یک جو آرام در تیم حاکم باشد تا پرسپولیس بتواند به موفقیت برسد. به نظر من باید در هر بازی باید چند پیشکسوت را عرب دعوت کند. این مساله باعث می‌شود برای بازیکنان یک دلگرمی خوبی ایجاد شود و حتی موجب می‌شود حتی فحاشی و اتفاقات بد در ورزشگاه‌ها کمتر شود چون آن‌ها وزنه تیم هستند و به احترام آن‌ها، یک سری اتفاقات نمی‌افتد.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس