محسن هاشمی نمایه

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از نامه به شهردار تهران در خصوص هواکش های خط ۶ متر خبر داد.

به گزارش مشرق، تاکنون گزارشی از عملکرد مترو در سال های اخیر در صحن شورای شهر تهران ارائه نشده است. این درحالی است که برخی از کارشناسان این حوزه معتقدند مترو در رکود بی سابقه ای به سر می برد و بسیاری نواقص مترو همچنان رفع نشده است.

بیشتر بخوانید:

ایستگاه مترو به بازار شام تبدیل شده +عکس

انتقادهایی به نقص ایمنی دربخش های بهره برداری شده خط ۶ مترو و نبود هواکش های میان تونلی موضوعاتی است که گفته می شود هنوز از سوی مدیران شهری برطرف نشده است را با محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران که روزگاری مدیرعامل شرکت مترو تهران بوده است مطرح کرده و اینکه انتظار می رفت وی با دغدغه ای که در خصوص مترو دارد ورود جدی تری به عقب افتادگی ها در این حوزه داشته باشد.

هاشمی  می گوید: ان شاءالله وقت بیشتری برای مترو می گذارم. نظر من هم مشابه نظر شما است و آن را تایید می کنم.

اما اصولاً به کارهای اجرایی دخالتی نمی کنم زیرا دخالت زیاد در کارهای اجرایی شائبه این را ایجاد می کند که مدیریت شورا تق و لق شده است بنابراین ترجیح داده ام در این مدت دخالت تذکری داشته باشم.

وی در خصوص اینکه مدتی پیش نگرانی هایی در خصوص هواکش های میانی خط ۶ را با شهردار تهران مطرح کرده اید این موضوع به سرانجامی رسید گفت: نامه دیگری به شهردار تهران در این خصوص ارسال شده است و این موضوع را پیگیری کرده می کنم. مشکلات در مترو را در حد شورا و نه به صورت اجرایی دنبال می کنم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس