کد خبر 973859
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
سیامند رحمان

نام سه ورزشکار ایرانی در میان 10 پاراوزنه بردار رکورددار دنیا قرار دارد.

به گزارش مشرق، در آستانه برگزاری رقابت های جهانی پاراوزنه برداری نورسلطان، کمیته وزنه برداری IPC با انتشار لیستی به معرفی 10 پاراوزنه بردار رکورد دار دنیا در اوزان ده گانه پرداخت.

در این لیست 10 نفره، رکوردداران فعلی اوزان ده گانه معرفی شده اند و در میان آنها نام روح اله رستمی با رکورد ۲۲۹ کیلوگرم در درسته ۷۲- کیلوگرم، مجید فرزین با رکورد ۲۴۰ کیلوگرم در در دسته ۸۰- کیلوگرم و سیامند رحمان با رکورد ۳۱۰ کیلوگرم در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم به چشم می خورد.

بیشتر بخوانید:

سیامند رحمان به دنبال زدن رکورد یادگاری

تیم ملی پاراوزنه برداری ایران با ترکیب سید یوسف یوسفی (۵۹ کیلوگرم)، امیر جعفری (۶۵ کیلوگرم)، نادر مرادی (۷۲ کیلوگرم)،  روح اله رستمی (۸۰ کیلوگرم)، سیدحامد صلحی پور (۹۷ کیلوگرم)، سامان رضی و علی اکبر قریب شی (۱۰۷ کیلوگرم)، منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان (۱۰۷+ کیلوگرم) در این مسابقات شرکت کرده است.

حسین توکلی به عنوان سرمربی با همراهی علی محمودی هدایت تیم را بر عهده دارد و محمد تابع نیز سرپرست کاروان اعزامی کشورمان در این رقابت هاست.

رقابت های جهانی پاراوزنه برداری ۲۰۱۹ به میزبانی قزاقستان و در شهر نورسلطان از ۲۲ تا ۲۸ تیر ماه برگزار خواهد شد و دارای امتیاز کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس