ایران خودرو

بنابر نتایج ارزیابی خردادماه 98 شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ستاره های کیفی محصولات پژو پارس اتوماتیک کرمانشاه از دو به سه ستاره افزایش یافته است.

به گزارش مشرق، هدف گذاری و نظارت مستمر کیفی در زنجیره تأمین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، شناسایی نقاط بهبود و تعریف برنامه بهبود، منجربه افزایش ستاره‌های کیفیت محصولات ایران خودرو به ویژه در ماه‌های اخیر شده است.

برمبنای این گزارش، علاوه بر کنترل کیفیت روزانه محصولات تولیدی، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان سازمان نظارتی، در بازه زمانی یک ماهه، کیفیت خودروها را ارزیابی می‌کند که نتایج آن نزدیک و منطبق بر نتایج ارزیابی‌های داخلی در ایران خودرو است.


نتایج ارزیابی‌های داخلی در مسیر بهبود کیفیت محصولات و تعریف برنامه بهبود راهگشا بوده و دستیابی به اهداف کیفی را تسهیل می‌کند. ستاد عالی کیفیت محصولات ایران خودرو با حضور مدیران ارشد کیفیت در حوزه‌های مختلف تأمین، تولید و خدمات پس از فروش به صورت هفتگی میزان پیشرفت و اجرای پروژه‌های بهبود را رصد می‌کند. نظارت بر کیفیت قطعات و محصولات در شرایط خاص تحریم با حساسیت بالاتری انجام می‌شود تا علاوه بر حفظ کیفیت، اهداف ارتقای کیفیت نیز محقق شود.


برهمین اساس، در نتایج ارزیابی خردادماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصول پارس اتوماتیک تولیدی سایت کرمانشاه از دو ستاره به جمع سه ستاره‌ها پیوست و همچنین ۲۰۷ صندوقدار اتوماتیک در نخستین ارزیابی در گروه چهار ستاره‌ها قرار گرفت. این دستاوردها حاصل توجه و حمایت‌های مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و تلاش جمعی مدیران و کارکنان خانواده بزرگ این گروه صنعتی است.


درحال حاضر نخستین محصول دارنده ۵ ستاره کیفیت پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو بوده و بیش از ۶۰ درصد از محصولات این خودروساز در گروه کیفیت سه ستاره و بالاتر هستند.

منبع:ایکوپرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • مهدی IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
    0 0
    مهم اینه که خودرو ها پیش مردم ستاره ای ندارند بخصوص بعد از حذف اپشن ها بدون اطلاع مشتری

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس