کد خبر 968103
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
سیدحسین حسینی و ووریا غفوری

دلخوری پژمان منتظری، فرهاد مجیدی، وریا غفوری و پرویز مظلومی تنها بخشی از ثمره و نتیجه حاکمیت مطلق خطیر بر نقل‌وانتقالات استقلال بود.

به گزارش مشرق، در پایان فصل علی خطیر به عنوان مسوول نقل وانتقالات استقلال منصوب شد. معاون جنجالی باشگاه با وعده‌های شیرین ازجمله حفظ آیاندا پاتوسی کارش را شروع کرد اما خیلی زود مشخص شد که چپ او پر نیست و به قول فرهاد مجیدی استقلالی‌ها برای تمدید قرارداد بازیکنان و خرید‌های تازه پولی در حساب‌شان ندارند. دلخوری پژمان منتظری، فرهاد مجیدی، وریا غفوری و پرویز مظلومی تنها بخشی از ثمره و نتیجه حاکمیت مطلق خطیر بر نقل‌وانتقالات استقلال بود. سرانجام هیات مدیره تصمیم گرفت تا ماموریت خطیر مذاکره با ملی‌پوشان برای تمدید قرارداد را از خطیر سلب کند به کامران منزوی بسپارد. کاری که خطیر نه تنها موفق انجام آن نشده بود که با رفتار و گفتارش رنجش خاطر و دور شدن مهره کلیدی استقلال را باعث شد! عضو با تجربه هیات مدیره باشگاه استقلال خیلی زود با حسینی و وریا به توافق رسید و کاری که خطیردرهفته‌ها نتوانسته بود انجام دهد را چند روزه به سرانجام رساند تا خبر غیر رسمی ماندگار شدن این ۲ بازیکن به رسانه‌ها برسد و گلر جوان آبی‌ها در اینستاگرامش اعلام کند که برخلاف شایعه جدایی اش فصل آینده هم آبی پوش است. همه چیز برای استقلال خوب پیش می‌رفت که خطیر دوباره وارد ماجرا شد و معرکه تازه ای به راه‌انداخت!

بیشتر بخوانید:

خداحافظی پژمان منتظری با استقلال و تیم ملی

 

وقتی منزوی پا در کفش خطیر کرد!؟

وقتی همه منتظر بودند تا خبر تمدید قرارداد وریا و حسینی به شکل رسمی اعلام شود اما مسوول نقل‌وانتقالات باشگاه که درمذاکره با ملی‌پوشان جایش را به کامران منزوی داده بود با استفاده از سایت رسمی باشگاه مصاحبه‌ای از خودش منتشر کرد و علیه وریا و حسینی دست به شفاف سازی زد! ابتدا حسینی در مقام پاسخگویی برآمد و جواب معاون جنجالی را داد که در اکثر چالش‌ها و حاشیه‌ها نامش به میان می‌آید. وریا غفوری هم در اقدام مشابهی خطیر را به دلایلی نظیر نوع قراردادی که با ایسما گونکالوس، و شادی از باخت و ناکامی استقلال، بهم زدن رابطه بازیکنان با بردن و آوردن حرف و البته انتشار اخبار باشگاه در رسانه‌ها زیر سوال برد. دلیل رفتار غیر حرفه ای معاون امیر حسین فتحی احتمالاً برهم زدن و خراب کردن توافقی بود که منزوی به عنوان عضوهیات مدیره و جایگزین او با بازیکنان ملی‌پوش کسب کرده بود.شاید خطیر از این‌که کسی غیر از خودش با بازیکنان مذاکره کند و به توافق برسد ناراحت و ناراضی است. جالب این‌که بعد از این ماجرا خود منزوی هم به عنوان عضوهیات مدیره و مدیر ارشد معاون باشگاه در موضع ضعف قرار گرفت و واکنشی به این ماجرا نشان نداد! شاید او و دیگر اعضای هیات مدیره هم نگران هستند که‌اتفاقی مانند منتشر شدن فایل‌های صوتی و فیلم‌هایی ازجلسات خصوصی باشگاه در رسانه‌ها و فضای مجازی تکرار شود!؟

خطیر مخالف ماندن حسینی، وریا و پژمان؟!

غیر از هوا کردن موفقیت منزوی، در لا‌به‌لای صحبت‌های حسینی و غفوری هم این نکته و ادعا دیده می‌شد که هدف خطیر دور کردن این ۲ بازیکن از استقلال است و گویا سیاست و برنامه او نماندن وریا و حسینی و البته پژمان منتظری است. به هرحال خطیرهرنیت و هدفی که از انجام این کار داشته باشد، با توجه به صحبت‌های حسینی و غفوری که بر ماندن در استقلال تاکید کرده‌اند دست کم فعلاً به هدفش نرسیده است. به سختی می‌شود باور کرد که معاون باشگاه در این ماجرا نیت اش کمک به ماندن حسینی و غفوری بوده باشد که مصلحت و منفعت باشگاه در گرو آن است! احتمالاً در روزهای آینده تکلیف این ماجرا و پشت پرده آن هم روشن می‌شود. فعلاً که گمانه زنی‌ها درباره اقدام خطیر و سکوت مدیریت و هیات مدیره باشگاه مثبت و امیدوار کننده نیست!

منبع: ایلنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس