امیر حاتمی نمایه

وزیر دفاع گفت: بسیاری از کارها امکان پذیر و شدنی است و می‌توان کارهای بزرگی در حوزه تولید مواد اولیه، قطعات، سامانه‌ها و تولید زیر ساخت‌ها داشت.

به گزارش مشرق، امیرسرتیپ امیر حاتمی امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: جلسات اقتصاد مقاومتی زنجان به خوبی برگزار می‌شود به طوری که استاندار، اعضای جلسه هر دو هفته یکبار جلسه‌ای را تشکیل می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

واکنش وزیر دفاع به ادعای آمریکا برای مذاکره

وزیر دفاع: تولید جت جنگنده کوثر افزایش یابد

رونمایی از ۱۰ محصول دفاعی در صاایران

وی با بیان اینکه یک همدلی، هم افزایی و همبستگی در زنجان وجود دارد، افزود: این همدلی و هماهنگی در مجموعه‌های مختلف امام جمعه، استاندار، مدیران دستگاهی و قوه قضائیه به خوبی مشخص است که این همدلی حول یک موضوع با ارزش حمایت از تولید و بخش خصوصی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: برنامه‌های خوبی برای اقتصاد مقاومتی در زنجان وجود دارد و با دقت زمان بندی تهیه شده است و تلاش‌ها بر این است تا در همه حوزه‌های صنعت و کشاورزی برنامه‌های مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه همه اهتمام و تلاش‌ها باید بر پیگیری باشد، اظهار داشت: نکته مهم در پیگیری است همان طور که استاندار زنجان پیگیری خوب دارند و بر این باور هستند که ما می‌توانیم مسائل و مشکلات را برطرف کنیم.

امیر سرتیپ حاتمی تاکید کرد: بسیاری از کارها امکان‌پذیر و شدنی است، می‌توان کارهای بزرگی در حوزه تولید مواد اولیه، قطعات، سامانه‌ها و تولید زیر ساخت‌ها داشت و می‌توان با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و بخش‌ها قدم‌های خوبی برداشت.

وی با اشاره به اینکه سه تا چهار مطالبه اصلی توسط مردم وجود دارد که همواره درخواست می‌شود، خاطر نشان کرد: موضوع تفویض اختیار همیشه درخواست می‌شود و تلاش‌هایی بر این موضوع شده است.

وزیر دفاع با بیان اینکه چند دستگاه تفویض اختیار شده‌اند، گفت: بسیاری از مواقع لازم است دستگاه‌ها در تفویض اختیار هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند که باید ما در مرکز به آن توجه کنیم.

وی اظهار داشت: بحث رفع موانع تولید و تسهیلات از نکاتی است که ما پیگیر هستیم و اگر به این مسائل و خواسته‌ها توجه شود حتماً این استان موانع را حل می‌کند و قدم موثری در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس