یمن (2).jpg

نیروهای یمنی در جریان درگیری ها در شمال شرق استان صعده و جنوب استان نجران عربستان موفق شدند ضربات مهلکی را به مزدوران سعودی وارد آورند.

به گزارش مشرق، از جنوب استان نجران عربستان خبر می‌رسد، گروهی مشترک از نیروهای ارتش و کمیته‌های دفاع مردمی یمن، عملیاتی را از مناطق تحت سیطره علیه مواضع نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی انجام دادند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی را در منطقه «مربع الشجع» هدف قرار دادند و در همان گام نخست موفق شدند خطوط دفاعی آنان را در این محور درهم بشکنند.

به گفته منابع میدانی، دهها تن از نیروهای مزدور سعودی در جریان درگیری‌ها در منطقه «مربع الشجع» کشته و زخمی شدند؛ رزمندگان یمنی در این عملیات مقادیر قابل توجه از تجهیزات نظامی را به غنیمت گرفتند.

اعلام الحربی

خبرها حاکیست، یگان توپخانه نیروهای یمنی نیز مواضع مزدوران رژیم سعودی را در حومه غربی کوه «السدیس» در استان نجران عربستان به شدت هدف قرار داد و شماری از آنان را در این محور کشته و زخمی کرد.

به گزارش مشرق، نیروهای ارتش و کمیته‌های دفاع مردمی یمن عملیات گسترده‌ای را علیه مواضع تحت اشغال نیروهای مزدور سعودی در شمال شرق استان صعده و محور جنوبی کوه «السدیس» انجام دادند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی در جریان این حملات غافلگیرانه موفق شدند چند منطقه و مقر را از اشغال مزدوران سعودی خارج کنند و دهها تن از آنان را در جریان درگیری‌ها کشته و زخمی کنند.

رزمندگان یمنی در این محور نیز تجهیزات نظامی زیادی را به غنیمت گرفتند؛ نیروهای یگان مهندسی در یک عملیات دقیق در صحرای «الاجاشر» در شمال شرق استان صعده شماری از مزدوران سعودی را در تله‌های انفجاری گرفتار و کشته و زخمی کردند.

به گفته منابع میدانی، شماری از نیروهای مزدور رژیم سعودی با پشتیبانی نیروی هوایی عربستان حمله گسترده‌ای را از سه محور علیه مواضع نیروهای یمنی در صحرای «الاجاشر» انجام دادند.

به گزارش مشرق، نیروهای یمنی با وجود حملات سنگین هوایی در منطقه ماندند و عقب نشینی نکردند و پس از درگیری‌های سنگین و نفس گیر موفق شدند حملات مزدوران سعودی را به طور کامل در این محور دفع کنند.

رزمندگان یمنی در جریان این عملیات دقیق شماری از نیروهای مزدور سعودی را کشته و زخمی کردند و خسارت‌های زیادی به تجهیزات نظامی آنان وارد آوردند؛ سه خودروی نظامی مزدوران در این محور هدف قرار گرفت و منهدم شد.

اعلام الحربی

از محور «البقع» در شمال شرق استان صعده یمن و نزدیکی مرزهای استان نجران عربستان خبر می‌رسد، مزدوران سعودی حمله گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان یمنی در مناطق «اضیق و محجوبه» انجام دادند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی در این محور نیز با وجود حملات سنگین هوایی رژیم سعودی در برابر نیروهای مزدور مقاومت کردند و پس از چند ساعت درگیری نفس گیر حملات را به طور کامل دفع کردند.

به گزارش مشرق، شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی در جریان درگیری‌ها در مناطق «اضیق و محجوبه» کشته و زخمی شدند و خسارت‌های سنگینی به تجهیزات نظامی آنان وارد آمد.

به گفته منابع میدانی، راهبرد نیروهای یمنی در شمال شرق استان صعده و مناطق مرزی مشترک با استان نجران عربستان به دفع حملات مزدوران سعودی و پیشروی در بخش «کتاف و البقع» معطوف شده است.

همزمان رزمندگان یمنی درصدد هستند در عمق مناطق جنوب شرق استان نجران عربستان نیز پیشروی کنند و نیروهای مزدور رژیم سعودی را در مناطق اشغالی شمال شرق استان صعده محاصره کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • FR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  18 10
  آمریکا با ما، عربستان با یمنی ها
  • IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   9 22
   کاش میگفتی که جنگ یمن با عربستان چه نفعی برای ما دارد تا همه بدانند
  • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   18 8
   کاش برخیها می فهمیدند اگر دشمن را دوردست نزنی درگیری نزدیک خیلی ...
  • ابوحسام IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   10 8
   کاش یکم شعور داشتی و میفهمیدی که باب المندب برای ایران یک شاهراه حیاتی است و بچه های انصارااله مظلومانه برای ما ایرانیها شهید میشوند
  • IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   2 7
   مذاکره دروغین بعد تجاوز نظامی/ نامه تمام
 • IR ۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  19 9
  به ممد خدا و یاری امام زمان ما شیاطین آمریکا و اسرائیل رو نابود میکنیم عربستان و امارات رو هم یمنی ها . فان حزب الله هم الغالبون.
 • نام IR ۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  7 6
  الان باید چکار کنم ؟
 • IR ۰۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  15 8
  کم کم باید بریم سراغ عربستان
 • IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  19 9
  ای خدا بزرگی تو شکر وقتی بخوای کسی رو عزیز کنی اینطوریه توی اوج فقر با یه قلب بزرگ و شجاعت مثال زدنی میشه پوزه ی قارون زمان رو به خاک مالید
 • IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  11 7
  ما منتظر آن حمله بزرگ هستم، انشاءالله به زودی.
 • IR ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  8 8
  اگر عقلت به کار ببندی می فهمی که چه سودی برای ماداردا زمینگیر کردن دشمن درآنسوی مرزها. تشکیل شرکای راهبردی درمقابل دشمنان انقلاب اسلامی. است واز بعد فطرت انسانی کمک به مظلوم درمقابل ظالم است
  • IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   6 1
   ابوحسام گل گفتی باب المندب عالی آمدی دست بربچه ها ی وانصارالله درد نکند. اجرکم ال الله
 • حقگو AT ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
  3 0
  باید سلاح در دست گرفت و از مردم بی پناه یمن در برابر یورشهای بیشرمانه و ددمنشانه ی عربستان دفاع کرد>>این وظیفه ی همه ی آزادیخواهان جهان است.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس