کتاب شهید محمد جنتی - نشر شهید کاظمی - ابو حیدر

روایت داستانی زندگی شهید مدافع حرم محمد جنتی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

به گزارش مشرق، روایت داستانی زندگی شهید مدافع حرم محمد جنتی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

مرز بین محمد جنتی و حیدر فاطمی شدن تنها عشق و ارادتی است که شهید به اهل بیت ع و خاصه حضرت زینب س دارد.

از پیکر چاک چاک اثر آوردند
زان یار سفر کرده؛ خبر آوردند...
این روزها خبر از بازگشت پیکر مطهر فرمانده دلاور زینبیون است.

فرمانده دلاور جبهه مقاومت اسلامی، محمد جنتی ملقب به “حاج حیدر” دو سال پیش در نبرد با پیاده نظام های استکبار جهانی و تکفیری ها در سوریه به قافله پر افتخار شهیدان پیوست.

نبوغ و استعداد شهید جنتی در برقراری تعامل و ارتباط با نیروهای نهضتی یکی از وجوه شخصیتی این شهید عزیز است که با مطالعه کتاب با گوشه هایی از ماموریت های نهضتی آشنا می شوید.

گاهی همراه با شهید جنتی پای جلسه درس اخلاق حاج اسماعیل دولابی می نشینید و گاهی با حیدر فاطمی بعد از یک عملیات آزادی نبل والزهراء جویای حال نیروی سوری می شوید که پدرش را از دست داده و نیاز به تسلی خاطر دارد. حضور در مناطق مختلف عملیاتی در سوریه و همراهی با دوستان در زیارت عتبات در عراق گوشه هایی از این کتاب است.

بیشتر بخوانیم:

همه چشم‌انتظار بازگشت «حاج حیدر»

عکس/ حاج حیدر در کنار حاج قاسم

این فرمانده مدافع حرم نوزدهمین فرزند از خطه آذربایجان که فدایی دفاع از حرم عقیله اهل بیت (ع) می شود و پیش از این نیز طی سال های اخیر بارها برای نبرد با گروه های تکفیری به سوریه اعزام و چندین بار در درگیری ها مجروح شده بود.

این شهید سرافراز اهل روستای “دیزج خلیل” از توابع شهرستان شبستر است.

پیکر مطهر شهید جنتی بعد از گذشت ۲ سال از زمان شهادت، به تازگی تفحص شده و به آغوش میهن بازگشته و روز چهارشنبه ۲۲ خرداد مراسم وداع با پیکر این شهید عزیز در حسینیه معراج الشهدا برگزار می گردد. همچنین مراسم تشیع پیکر مطهر شهید جنتی روز پنج شنبه ۲۳ خرداد از محل مسجد حجت زادگاهش برگزار می‌گردد.

روایت داستانی از زندگی فرمانده شهید مدافع حرم محمد جنتی به قلم توانای شهلا پناهی (نویسنده کتاب رفیق مثل رسول) به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس