انوشیروان محسنی

استاندار تهران در حساب توئیتر خود تخصص، سوابق کاری مؤثر، هم سویی با سیاست‌های دولت، جوان گرایی و بهره گیری از ظرفیت زنان را از مؤلفه‌های مهم تغییر فرمانداران در این استان دانست.

به گزارش مشرق، انوشیروان محسنی بندپی ظهر جمعه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: تخصص، سوابق کاری مؤثر، هم سویی با سیاست‌های دولت، جوان گرایی و بهره گیری از ظرفیت زنان در مدیریت اجرایی مؤلفه‌های اصلی در انتخاب فرمانداران جدید استان تهران خواهد بود. گفتنی است، استاندار تهران ظهر پنج شنبه در احکامی جداگانه ۴ سرپرست برای فرمانداری شهرستان‌های قدس، پردیس، ری و بهارستان را منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، لیلا واثقی، عبدالعظیم رضایی، مجتی خانجانی و احمد اسماعیلی راد به ترتیب به سرپرستی فرمانداری‌های قدس، پردیس، بهارستان و ری منصوب شدند و نظام ملکشاهی و بهمن جلیلیان نیز به ترتیب سمت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران و سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شمیرانات منصوب شدند و هدایت الله جمالی پور، فرماندار ویژه پیشین ری و معاون سابق استاندار تهران نیز به سمت مشاور ویژه استاندار تهران در امور اقتصادی منصوب شد. از این توئیت استاندار تهران، این گونه استنباط می‌شود، که تغییر فرمانداران در این استان همچنان ادامه خواهد داشت، حال باید منتظر بمانیم و ببینیم، این تغییرات تداوم دارد و یا خیر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
    18 0
    انتخابات نزدیک شده دیگه .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس