کد خبر 959386
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
هواداران نساجی

در فاصله چند ساعت مانده به آغاز رقابت‌های هفته سی ام هنوز مشخص نیست چه کسی روی نیمکت تیم نساجی می‌نشیند.

به گزارش مشرق، روزهای متشنج و ملتهبی که نساجی داشت در آخرین مراحل به استعفای مدیر اجرایی و سپس ممانعت از ورود حمید مطهری انجامید اما امروز خبرهای تازه‌تری از این باشگاه قدیمی می‌رسد. در حالی که در نامه مدیر اجرایی مستعفی از همه اعضای تیم و با تاکید حمید مطهری حلالیت طلبیده شده بود نامی از فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی در این نامه دیده نمی‌شد و این شاید داستان اتفاقات را تغییر بدهد.


بعد از آنکه خبر رسید که رضا حدادیان با ماجرای اخراج مربی و سرپرست موافقت نکرده حالا خبر جدید این است که نامه‌ای که درباره اخراج حمید مطهری و فرهاد کوچک زاده به سازمان لیگ زده اند را پس گرفته اند و این یک دلیل مهم دارد؛ مجید جلالی اعلام کرده بدون مطهری روی نیمکت نمی‌نشیند و هدایت تیم را محمد عباس زاده و حامد شیری به عهده خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

تمرین جنجالی نساجی در ورزشگاه وطنی

 


اتفاقی که می‌تواند بازی نساجی برابر پیکان را در صورت بروز آن تبدیل به یکی از بازی‌های تاریخی فوتبال ایران بکند. اما از لابه لای این اخبار، خبرهای مثبتی هم بیرون می‌آید و آن اینکه با توجه به نامه نگاری‌هایی که با سازمان لیگ انجام شده این احتمال هست که نساجی آخرین بازی اش را هم با کادرفنی کامل انجام بدهد. مسابقه‌ای که به معنای خداحافظی جلالی و کادرفنی اش با نساجی هم به حساب می‌آید.


اما نکته‌ای که درباره استعفای مدیراجرایی تیم نساجی جالب است شایعات یا اخباری است که پیرامون آن وجود دارد. اینکه او در نامه اش از صنیعی فر حلالیت طلبیده می‌تواند موید این خبر باشد که مالک باشگاه، مدیراجرایی را در پیدایش امور مقصر دانسته است.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس