کد خبر 958965
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
هوادار برانکو

اولین قهرمانی برانکو در پرسپولیس با ۶۶ امتیاز به دست آمده بود. این تیم برای دومین قهرمانی ۶۴ امتیاز کسب کرد و این فصل هم نهایتاً با ۶۱ امتیاز می‌رسد.

به گزارش مشرق، سه فصل است که در پایان لیگ هیچ تیمی نتوانسته بیشتر از پرسپولیس امتیاز جمع کند. شاگردان برانکو در حالی در این سه فصل بیشترین امتیاز لیگ را کسب کرده‌اند که در فصل اول، به خاطر تفاضل گل کمتر، جام قهرمانی را به استقلال‌خوزستان هدیه دادند و سپس دو فصل متوالی قهرمان شدند. پرسپولیسی‌ها در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ هجدهم هم جدی‌ترین شانس قهرمانی هستند. این تیم فقط در صورتی قهرمانی این فصل را از دست می‌دهد که در دیدار هفته پایانی به پارس‌جنوبی‌جم ببازد و سپاهان هم استقلال‌خوزستان را شکست دهد. با توجه به اینکه پرسپولیس در این فصل فقط یک شکست در کارنامه‌اش ثبت شده، شانس بالایی برای نباختن به پارس‌جنوبی‌جم دارد و احتمالاً در قهرمانی لیگ هت‌تریک می‌کند.

بیشتر بخوانید:

واکنش پرسپولیس به تهدید ۲ لیدر

 

البته امتیازات پرسپولیس در این سال‌ها یک روند سقوطی داشته است. برانکو اولین فصلی که پرسپولیس را طبق نظر خودش بست، این تیم ۲۱ امتیاز نسبت به فصل قبلش بیشتر جمع کرد. سپس این تیم باز هم اوج گرفت و در لیگ شانزدهم به ۶۶ امتیاز رسید. در آن فصل پرسپولیس به قدری امتیاز جمع کرد که دیگر تفاضل گل هم نتواند جام را از این تیم بگیرد. دومین قهرمانی پرسپولیس با ۶۴ امتیاز به ثبت رسید. هر چند که این تیم نسبت به لیگ هفدهم، دو امتیاز کمتر کسب کرد، ولی باز هم دست هیچ مدعی به این تیم نرسید و برانکو در کسب قهرمانی لیگ برتر دابل کرد. پرسپولیس در این دو قهرمانی به قدری مقتدر بود که پیش از هفته پایانی، صدرنشینی‌اش را قطعی می‌کرد. در این فصل ولی امتیازات پرسپولیس باز هم افت کرد. شاگردان برانکو در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ با ۵۸ امتیاز در صدرجدول هستند. پرسپولیس به عنوان شانس اول قهرمانی لیگ، حتی اگر این بازی را هم ببرد به ۶۱ امتیاز می‌رسد و یعنی در بهترین شرایط هم ۳ امتیاز کمتر از قهرمانی قبلی‌اش و ۵ امتیاز کمتر از دو فصل قبل کسب کرده است.

منبع: وب سایت برنامه نود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس