کد خبر 954307
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
ورزشگاه امام رضا(ع)

هواداران تیم فوتبال استقلال پیش از شروع بازی در جایگاه ‌های تیم میزبان حضور پیدا کردند که این موضوع اعتراض مسئولان باشگاه مشهدی را در پی داشت.

به گزارش مشرق، در فاصله حدود ۲ ساعت به آغاز دیدار تیم‌های پدیده و استقلال حدود ۲ هزار نفر از طرفداران تیم استقلال پشت درهای استادیوم امام رضا مانده و برای حضور در استادیوم بلیت در اختیار ندارند. همین موضوع باعث ایجاد ترافیک در خیابان‌های منتهی به استادیوم شده است.

* تعدادی از تماشاگران استقلال در جایگاه تماشاگران پدیده حضور پیدا کردند که این موضوع با واکنش هواداران و مسئولان باشگاه پدیده توام شد. مجتبی سرآسیایی قائم مقام باشگاه دیده در همین خصوص به ماموران مستقر در استادیوم به خاطر حضور هواداران استقلال در جایگاه پدیده‌ای ها اعتراض کرد.

* پارکینگ خبرنگاران که معمولاً در اختیار حراست ورزشگاه امام رضا بود برای این بازی در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته و به همین علت تردد خبرنگاران در استادیوم با تاخیر صورت گرفته است. نمایندگان رسانه های گروهی بابت این موضوع گلایه‌هایی داشته و به این اقدام مسئوان اعتراض کردند.

*تعدادی از تماشاگران پدیده هنگامی که قصد ورود به استادیوم از در اصلی را داشتند با ممانعت ماموران مواجه شدند اما چند نفر از لیدرهای استقلال از همین در وارد استادیوم شدند که این موضوع باعث اعتراض تماشاگران پدیده مشهد شد.

*با توجه به تکمیل شدن ورزشگاه امام رضا از ورود تماشاگران به استادیوم جلوگیری شده است. برای بار دوم طبقه دوم ورزشگاه برای حضور تماشاگران باز شده است. این اتفاق برای اولین بار در دیدار با پرسپولیس در مشهد رخ داد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس