کد خبر 952958
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
دکتر نوروزی فتحی نصراللهی

باشگاه استقلال در اقدامی هوشمندانه معاون پزشکی این باشگاه را به صورت رسمی در کمیته نقل و انتقالات منصوب کرد.

به گزارش مشرق، با اعلام امیرحسین فتحی، کمیته‌ای با نام کمیته نقل و انتقالات در باشگاه استقلال شکل گرفت که اعضای آن متشکل از علی خطیر معاون ورزشی، هادی مباشری معاون اجرایی و امین نوروزی معاون پزشکی آبی پوشان می‌باشند.

حضور علی خطیر به عنوان عضو فنی در این کمیته و هادی مباشری در این کمیته اقدامی کاملاً قابل پیش بینی بود. به خصوص که این دو عملکرد خوبی در نقل و انتقالات گذشته این تیم داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

برکناری مربی استقلال به خاطر قلیان کشیدن

باشگاه استقلال در یکی دو سال اخیر خسارات زیادی بابت انتخاب بازیکنان مصدوم متحمل شده است. بازیکنانی که با داشتن مصدومیت و با اصرار مربیان جذب شدند، اما زمان مشخص کرد که کارایی لازم را نداشته و خریدهای مقرون به صرفه‌ای نبودند.

مدیران باشگاه استقلال در انتصابی به جا، دکتر نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال را به عنوان یکی از اعضای کمیته نقل و انتقالات منصوب کردند تا بعد از تأیید فنی بازیکن پیشنهاد شده از سوی سرمربی، تأیید پزشکی هم در جذب بازیکن مورد نظر لحاظ گردد.

به نظر می‌رسد استقلالی‌ها در نظر دارند با استفاده از فرصت حضور دکتر نوروزی در این کمیته، مانع از جذب بازیکنانی باشند که تنها بر میزان بدهی این باشگاه در آینده اضافه می‌کنند. اتفاقی که در گذشته‌های نزدیک به دفعات در این باشگاه روی داده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس